Skocz do zawartości
Gość Dawid_Koszalin

Problem z nagrywaniem VDJ 7.0.5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawid_Koszalin

Witam, mam problem z nagrywaniem setów w VDJ. Mianowicie - mam podłączone pod komputer głośniki i słuchawki. Włączam nagrywanie muzyki. Ustawiam w lewym decku piosenkę i ją włączam, słychać ją w głośnikach i słuchawkach. Następnie próbuje sobie ustawić w prawym decku inną piosenkę na słuchawkach (w lewym decku gra piosenka, słychać ją na głośnikach). Robię przejście - do tego czasu jest wszystko wporządku. Na końcu chcę sobię odtworzyć to co nagrałem. Odpalam i początek jest dobry, a później gdzie był moment, w którym chciałem na słuchawkach ustawić drugą piosenkę (prawy deck) to na nagraniu jest cisza i nagle włącza mi się piosenka ze słuchawek - a tego nie powinno nie słyszeć. Prawidłowo powinna grać muzyka z głośników, a tak nie jest i to jest ten mój problem.

Niżej przedstawię ustawienia w VDJ i krótkie nagranie, w którym zaczyna się piosenka z głośników - cisza - muzyka ze słuchawek.

Ustawienia - http://i49.tinypic.com/iy2ybt.jpg

Nagranie - Zippyshare.com - Set.mp3

Gdyby ktoś mógł pomóc, byłbym wdzięczny oczko.gif

Edytowane przez Dawid_Koszalin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi