Skocz do zawartości
Gość Scantrax

[18.01.2013] - Supermode - Tell Me Why (Peter remix )

Rekomendowane odpowiedzi

Scantrax[/color]' timestamp='1358545725' post='696219']

Wybacz ze sie przyczepie no ale w tym Supermode - Tell Me Why (Swedish House Mafia Remix) - YouTube widze jeszcze mniej wlasnej interpretacji utworu pomimo tego jest napisane ze to remix . Wiec ?

Stary, bo to jest oryginał... Nie ma czegoś takiego jak remix tego kawałka od SHM. Ktoś tak napisał, żeby mieć więcej wejść... Pozdrawiam.

Edytowane przez Ingrossor

Gość Scantrax

Stary, bo to jest oryginał... Nie ma czegoś takiego jak remix tego kawałka od SHM. Ktoś tak napisał, żeby mieć więcej wejść... Pozdrawiam.

Ok wiec sorry ale tak jak pisalem to moj pierwszy w zyciu utwor xD Na nastepny raz zapamietam ;]

Nikogo nie gnoję, tylko grzecznie oceniam/radzę. Akurat tutaj przyczepiłem się, bo taka piosenka już istniała. To tak jakby wziąć kogoś kawałek i podpisać się pod nim... Nie jestem jakimś haterem, ale kiedy ja dodaję utwór też chcę, aby ktoś to ocenił, więc sam staram się to robić. Ok, napisał, że to remix, ale chciałem wyjaśnić sytuację, bo autor tkwił w niewiedzy :) Pozdrawiam!

Gość Scantrax

Pracuj chlopie:D duuuuuzo pracuj :) nie ma sensu gnoic ludzi, zwlaczsza poczatkujacych producentow(do ktorych sa sie zaliczam) pozniej traca motywacje i bycmoze jakis talent ucieka xD

Pracuje pracuje xD Szkoda ze ferie sie koncza bo juz nie bedzie na to tyle czasu ;x

Gość Scantrax

Chodzi o mnie? Nikogo nie gnoję, akurat tutaj przyczepiłem się, bo taka piosenka już istniała. To tak jakby wziąć kogoś kawałek i podpisać się pod nim... Jeszcze co do gnojenia: ja grzecznie oceniam, więc w czym problem? Nie jestem jakimś haterem, ale kiedy ja dodaję utwór też chcę, aby ktoś to ocenił, więc sam staram się to robić.

Sorry nie wiedzialem ze istnieje cos podobnego i na pewno nie zrobilem tego w ten sposob jak opisales -.- "To tak jakby wziąć kogoś kawałek i podpisać się pod nim" Ja ten edit robilem tylko kilka godzin dla testu w sumie bo to pierwsza rzecz ktora zrobilem w FL studio. Wiem ze nie rewelacja xD ale pierwszy utwor i jaram sie ze cokolwiek w ogole udalo mi sie stworzyc ;]

"Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wieczorkiem przysiąść na kilka godzin :)" Hmm no u mnie jest z tym problem bo wracam w dosc niekorzystnych porach ze szkoly ... mam tu na mysli 16 - 18 a jak wroce to masa rzeczy do zrobienia a czasu malo ;[

Edytowane przez Scantrax

Dlatego dodałem:

Ingrossor[/color]' timestamp='1358969052' post='696988']

Ok, napisał, że to remix, ale chciałem wyjaśnić sytuację, bo autor tkwił w niewiedzy

Broń boże nie chciałem nikogo obrazić. Pracuj dalej, ja przecież nie jestem jakimś bogiem muzycznym ;) Ale po to jest ten dział, żeby dawać oceny, które autorowi pomogą w poprawieniu umiejętności :) Lub jeśli czegoś nie wie - napisać to, więc nie rozumiem tej nagonki na mnie...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...