Skocz do zawartości
Gość Maestro90

Darmowy kurs: Jak zacząć tworzyć muzykę za pomocą komputera?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maestro90

Specjalnie dla początkujących przygotowałem darmowy 6 dniowy kurs - Jak zacząć tworzyć muzykę za pomocą komputera?

Jestem przekonany, że przyda się do dla początkujących producentów i rozjaśni trochę temat.

Sam dobrze pamiętam jak 5-6 lat temu ciężkie były początki. Bardzo dużo czasu straciłem błądząc po omacku, a jak wiadomo świat produkcji jest bardzo zawiły i długi.

kurs można pobrać ze strony: http://live-act.pl/newsletter/

kurs-darmowy1.png

Edytowane przez Maestro90
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do pewnego momentu podobał mi się Twój pomysł, choć już po tym "pudle" którego zdjęcie to wstawiłeś wiedziałem, że to marketingowy chwyt, ale powiedzmy "dałem Ci szanse". Ale teraz widzę te same chwyty, nawet słowa które są na takich samych "sklepach" anglojęzyczny i jakąś tam wiedzę masz, lecz co najmniej ją przeceniasz. Mam nadzieje, że nie zbijesz z tego kasy... przynajmniej do póki nie będzie to miało większej wartości.

W dodatku na kilometr widać, że jesteś marketerem, wyczuć słownictwo, którym się posługujesz i to jak piszesz te "reklamy".

W sumie przećwiczyłem swoje wiadomości z zakresu manipulacji i perswazji więc za to dzięki.

Edytowane przez Creativo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dhamon

A więc to faktycznie kurs, czy na maila przychodzą reklamy?;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi