Skocz do zawartości
Gość Starsky

Powiedzcie mi czy dobrze wybrałem..

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Starsky

Witam wszystkich forumowiczów partymaniakow chciałbym zasięgnąć waszej porady bo no niestety albo i stety trochę się pospieszyłem i zakupiłem o to coś takiego jest to wgl. dobry sprzęt?

kontroler: Reloop Terminal Mix 4

Mikser: Hollywood "MX-6" 9-kanałowy

Odtwarzacz: Podwójny odtwarzacz CD/SD/USB Hollywood "Global DJ"

Equalizer Graficzny: XEQ-152B AmericanDj

Wzmacniacz: ADS LX 1100

Do wszystkiego zrobiłem sobie obudowę i tak to w sumie wygląda gra tez nieźle ale zastanawiam się czy trochę nie wyrzuciłem kasy w błoto i mogłem zainwestować w coś innego a lepszego..

Foto:

92518780931441085138_thumb.jpg

Edytowane przez Starsky

Najlepiej sam się przekonasz po jakimś czasie, bo jeden woli denki drugi pionki a trzeci numarki. Piszę to pod względem używania jak i wytrzymałości choć o to można się obawiać... Ps. Ten Hollywood służy ci do miksowania Reloopa jak i Hollywood'a? Czy robi za "stacje dowodzenia"? :)

Gość Starsky
Patrick Dewell[/color]' timestamp='1358553245' post='696235']

Ps. Ten Hollywood służy ci do miksowania Reloopa jak i Hollywood'a? Czy robi za "stacje dowodzenia"?

Służy do miksowania Reloopa i Hollywood'a

dj revolt[/color]' timestamp='1358590981' post='696259']

cacko ale po co ci to? bo masz i kontroler i podwójny cd, mikser 9 kanałów też nie wiem po co.

Główną myślą przewodnią przy zakupie tego sprzętu było "kontroler bo cd playerki podwójne mogą się zawieszać" (i się nie myliłem czasem nie czyta niektórych płyt a bieganie po folderach z usb to jest męczarnia, w szczególności gdy nie gram tylko jednego typu muzyki) Skoro kopiłem i ten kontroler i te playerki to jakoś to trzeba było połączyć żeby ładnie współgrało no i case już był zrobiony wiec trzeba było szukać miksera pod własnie takie wymiary i akurat ten wpadł mi w oko bo miał i eq graficzne i niby jakieś 6 efektów ale tak naprawdę to to są tylko jakieś przedziwne sample. Wiec kupiłem no i wszystko teraz się ładnie skomponowało :)

Gość Starsky

Yankes nie nie do grania w domu a gram jako mobilny Dj ;) (18, 50, 25lat po ślubie czy zdarzyło mi sie tam raz zagrać wesele) No ale jednak jak narazie to staram się wybić. A sprzęt to podstawa.

Revolt

Co do tego korektora no to tak:

Kolumny które zmontowałem pod głośniki tonsila nie maja zwrotnic tak więc eq był mi potrzebny. Nie uzyskasz pięknego brzmienia jeśli będziesz miał zbyt dużo "środka" tzn. tonów średnich lepiej podbić basy i same soprany a środek trochę obniżyć gdyż jest drażniący dla uszu przy głośnej muzyce. A jak każdy z nas wie muzyka ma być przyjemna ;)

Co Do cd'kow i kontrolera to tak jak pisałem wyżej pospieszyłem się z zakupem kontrolera(poprzedni sprzęt mi spłonął ze tak powiem dostał zbyt duży prąd przez przedłużacz ale to długa historia aha tam jest jeszcze takie coś co się nazywa antyprzepieciowka wiec nie ma możliwości tego spalić :D) a jeśli ktoś ci przyniesie płytę bądź kartę sd czy coś a akurat nie masz możliwości zamontowania go w lapku bo np. napęd ci się spiepszyl no to trzeba było zakupić jeszcze te cd'ki fakt faktem mogłem od razu zakupić coś pokroju numarka i właściwej konsoli dj. za te kwotę no ale fakt faktem nie upchną bym tego w owej walizce.

Jeśli jest ktoś zainteresowany to mogę wstawić zdj. Kolumn :)

I cieszę się, że wam się to podoba ;)

Edytowane przez Starsky

Gość Starsky

Ostatnio zamowilem sobie 2 nowe reflektory o ktore pytałem w innym temacie jednak nikt mi w nim nie odpowiedzial tak ze teraz chcialbym wam pokazac jak to smiga i polecic te lampy ktore aktualnie posiadam. za chwile napisze nowy temat o zrobieniu stojaka a raczej kratownicy na lampy samemu ;) bardzo prosto i w granicach 100zl chyba sie da zmiescic ;)). I tak jak pisałem wczesniej wrzucam jeszcze fotki kolumn samorobek z glosnikow tonslia ;) GDN i GD ;)

01366091527978647908_thumb.jpg

98169558130045908535_thumb.jpg

53196033406444053811_thumb.jpg