Skocz do zawartości
Gość Yasió

Prosty Poradnik Jak Podłaczyć Dj Mixer Do Virtual Dj W Laptopie.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Yasió

Poradnik jak łatwo połaczyć i skonfigurować dj mixer z virtual dj w laptope.

Przygotowujemy:

- (@) Dwa kable mini jack 3.5mm / 2 x Rca (cinch).

38074211.jpg

- (#) Byle jaką karte muzyczna (może być taka za 20zł).

30294314.jpg

Zazynamy:

1. Podłączamy karte myzczna usb do laptopa i podłączamy pierwszy kanał w mixerze. (@)

2. Drugi kanał podłączamy do wyjścia słuchawkowego w laptopie. (@)

(Nie ma znaczenia kolejności kanałów.)

73868961.jpg

Ustawienie w Vdj, (w moim wypadku Vdj Pro 7, fajnie jak by był płatny to ustawienia zostana na zawsze).

Ustawiamy dokładnie jak pokazałem, inaczej nie będziemy mieli kontroli nad kanałami w Vdj przez mixer.

41867799.jpg

Efekt:

Enjoy!

Edytowane przez Yasió
  • Upvote 1

Gość BaarT

O dzięki :) przyda Mi się z pewnością. Co do karty za 20zł hmm jaką byś polecił ?. PC/Laptop chyba nie robi róznicy skoro i tak zintegrowana karta dźwiękowa :)

Do peceta wystarczy karta zintegrowana 4:1 ;) Co do poradnika , fajnie , że zrobiłeś ale mogłeś się bardziej postarać z tym rozpisaniem i te zdjęcie ładniej wykonać ;) Kumaty by się może połapal w tym poradniku ale wątpię , że jakiś świeżak da sobie radę na podstawie tego poradnika ;) Ale ogólnie +

Gość Yasió

Spokojnie, bądź pewny ze kazdy nawet gość co z muzyka wspolne ma podlaczenie słuchawek do walkmana sobie poradzi, bardzo uproszczony poradnik był zamierzony. :okularnik: Uprościłem wszystko do max zdjecia jak i z opis.

Siemanko przepraszam za refresh tematu ale mam problem bo w poprzednim temacie czytalem poradnik jak podlaczyc mikser pod PC no w moim mikserze (Numark 5000FX) podlaczam pierwszy RCA do kanalu pierwzego i JACKA podlaczam do wyjscis zielonego na glosniki w PC. Drugi RCA podlaczam pod kanal drugi w mikserze i JACKA podlaczam do czarnego wejscia w PC. Konfiguruje to w VDJ ustawiam Soundcard na 4.1 wlasnie z tymi wejsciami w kompie ale jak puszczam muze z kompa to nie slysze nic w mikserze mimo ze mam podlaczone doń sluchawki i zadnego sygnalu ani nic. Please Help!!!