Skocz do zawartości
Gość Fallow'Deer

Traktor PRO 2 + Mikrofon + Shoutcast

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Fallow'Deer

Witam.

Mam problem.. Chcialbym zostac prezenterem radiowym, baardzo kreci mnie muzyka i lubie sie nia bawic. Ze wzgledu na ograniczone fundusze zakupilem kontroler Numark Mixtrack.

Do rzeczy..

Problem nr.1: Nie moge poradzic sobie z mikro, komputer go wykrywa ale traktor juz nie. Nie widze nigdzie zeby przelaczyc opcje na stereo mix, jak to gdzies juz bylo wypisywane. Nigdzie czegos takiego nie moge znalezc.

Problem nr.2: To juz mniejszy problem, bo najpierw chcialbym uporac sie z mikrofonem. Shoutcast i konfiguracja z traktorem tak, abym mogl grac z traktora (jezeli jest to oczywiscie mozliwe)

Sprzet:

Win 7/64bit

Karta dzwiekowa integra, ale chyba jakas lepsza bo z tylu 6 wejsc z przodu dwa, VIA High Definition Audio

Dorzuce pare screenow:

Z czego na drugim próbowalem zmieniac zeby czytalo mikro, nic z tego.

Darmowy hosting zdjęć - screen1.png

http://iv.pl/viewer....13598343645.png

Pomoze mi ktos? Bardzo mi na tym zalezy :( Mysle, ze bylbyl dobrym prezenterem ale nie moge sie ogarnac co do poustawiania wszystkiego..

Mam nadzieje ze ktos tutaj gra z traktora PRO 2 bo taka wersje mam i jest w stanie mi ktok po kroku wszystko wytlumaczyc,

Z gory wielkie dzieki, jak mi ktos pomoze to wysle piwko poczta w podziekowaniu nawet :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tu masz pokazane co zrobic by działał mik ;]

po 1 właczasz deck c i d jest to KONIECZNE!! byś działał z mikiem, nastepnie klikasz na literke C lub D i tam na live input przełączasz. masz już MIKA!

teraz aby działał wchodzisz w opcje /Input Routing i tam w zależności czy c czy d włączasz tak jak na filmiku ;) i t owszystko, shoutcasta nie ruszasz wogole do tej zabawy. w traktorze sciszasz kanały a lub b a z c lub d gadasz przez mika wtedy to wszystko :)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość martinnote

Z samego TRAKTORa możesz nadawać tylko w IceCast. Ja używam do nadawania w shoutcascie programu BUTT, konfigurujesz w nim serwer i możesz nadawać z dowolnej karty dźwiękowej z dowolnego kanału, polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi