Skocz do zawartości
Gość Expierence

[4.04.13]Slavenso - She helped me

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Expierence

Te skrzypki brzmią jakby to był loop z jakiegoś utworu Anny German, a w tle cyka jakaś ledwo słyszalna perkusja. Co do przesterów, to nie wiem o co c'mon Thomas, no ale jest to totalna amatorka i nie brzmi w ogóle.

Te skrzypki to trumpet ;)

Mogę dać nawet projekt, jeżeli masz wątpliwości co do autorstwa.

Jeśli masz komputer, to masz warunki :) Oglądałem nawet kiedyś taki wywiad, gdzie Arty mówił, że jedyny sprzęt jaki ma to komputer... A chyba nie powiesz, że Arty to nie profesjonalista?

Gość Expierence

Jeśli masz komputer, to masz warunki :) Oglądałem nawet kiedyś taki wywiad, gdzie Arty mówił, że jedyny sprzęt jaki ma to komputer... A chyba nie powiesz, że Arty to nie profesjonalista?

Nie znam gościa, i nie kwestionuję twego zdania, ale widzisz myślę że na mój utwór patrzycie nie z tego kąta :)

Otóż ktoś kto da tutaj swój utwór, dla was musi być profesjonalistą, bo wytykacie mu małe błędy, których profesjonalni twórcy nie mogą popełniać.

Tak wiem, na tym forum tworzy się klubową muzę, no ale wybaczcie nie mam gdzie się tym pochwalić także tutaj piszę,

i to wam też trochę przeszkadza, bo wszędzie remixy, bootlegi i mash-upy a tu jakiś kmiot wyskakuje z gównem trwającym 5 min,

w dodatku jest to smutne, nędzne i ciągnie się ja flaki z olejem...

Choć nie jesteście w stanie stwierdzić na 100% czy użyłem mixera, bo użyłem to i tak mówicie "brak mixera", pewnie każdemu tak piszecie :)

Albo Creativo w pierwszym poście gdzieś tam cyka perkusja...

Ja się pytam, czy ty to słuchałeś na głośniku od lalek zabawkowych?

Bo na takich kolumnach Altus 110 i na głośnikach komputerowych słychać ją bardzo dobrze,

a nawet czuć, przy odpowiedniej głośności.

Każdy komu dałem do oceny utwór chwalił go pod każdymi względami, i nie byli to jacyś debile.

Dałem go Novikowi, który powiedział ze to nie jego styl, ale wpada w ucho.

Kamil van Beat też tak stwierdził

Także jeżeli chcecie tutaj na siłę cisnąć krytykę to bardzo mi was szkoda

• Downvote 1

Po prostu każdy to pisze po to, aby pomóc np Tobie w rozwijaniu się, a nie żeby Cię urazić, bo Ty chyba tak to odbierasz. Każdy kawałek który wrzucasz jest taki sam: smutny, bez mocy, bez DOBREGO mixu... Posłuchaj czegokolwiek, nawet tej pompy od Pitbulla, która idzie w RMFie i zauważ różnicę. Pozdrawiam i życzę Ci powodzenia.

PS. Perkusja naprawdę tylko cyka, dałeś jednego hata, a to nie załatwia sprawy... Posłuchaj np. trance'u i zobacz jakie tu są sekcje perkusyjne.

Edytowane przez Ingrossor

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...