Skocz do zawartości
Gość Yasió

Laptop Bez Wejścia Liniowego Vs Nagrywanie Audycji (Konsola)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i witam. :)

Mam problem, pewnie pamiętacie mój sprzęt z tematu tu na forum: http://forum.radioparty.pl/topic/65037-prosty-poradnik-jak-podlaczyc-dj-mixer-do-virtual-dj-w-laptopie/ wiec mam już też playery i całe wyposażenie co potrzebuje początkujący Dj/prezenter, ale pojawił się problem gdy chciałem nagrać swoje wypociny. Jak widzicie jestem fanem bardziej laptopa niż Pc a że mój Lenovo jest dość ubogi w wyjścia/wejścia AUDIO (mam tylko wyjście słuchawkowe), (mikrofon zintegrowany). Mam tą nieszczęsną kartę muzyczną USB i gdy wychodzę z mixera REC i podłączam się do wejścia mikrofonowego w karcie muzycznej to efekt jest taki jak bym miał wszystkie regulacje głośności na max. Chciałem to zbić najpierw masterem - bez skutku, potem gainami na poszczególnych kanałach - dalej nic. Uderzyłem do Gierasa i powiedział że z mixera dobrze wychodzę ale dobrze żebym wszedł w wejście liniowe którego nie mam ani w laptopie ani w karcie muzycznej. I stąd pytanie czy gdy kupię takie cudo z wejściem liniowym mój problem zniknie? ---> http://allegro.pl/karta-muzyczna-dzwiekowa-7-1-wyj-cyfr-usb-notebook-i3137068411.html

Kupiłem kartę co poleciłeś (Creative Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro Usb) i powiem Ci że nie wierzyłem że tak poprawi to jakość muzyki, no i problem jak mówisz znikł, dzięki bardzo. :ok: