Skocz do zawartości
Gość Ciriel

Jaki program jest najlepszy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ciriel

Uwielbiam muzykę klubową oraz każdy rodzaj elektronicznej. Wpadłem na pomysł, żeby samemu coś stworzyć, zaczołem szukać i na wielu forach ludzie piszą, że FL studio jest najlepszy. Chciałbym poznać wasze zdanie i jeśli moglibyście mnie nakierować dac jakies rady to byłbym naprawde wdzięczny.

Z góry dzięki, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość LocaT

No to skoro na wielu forach piszą że jest najlepszy to znaczy że tak zapewne jest. Uczę się ciągle obsługi tego programu i wciąż zaskakują mnie nowe możliwości FL'a. Wiele osób chwali też Abletona, lecz ja wolę dobrze nauczyć się tego pierwszego, żebym mógł przesiadać się na coś innego, więc FL jak najbardziej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

FL studio zdecydowanie :) najlepszy,ale żeby ogarnąć ten program w 100% potrzeba duuuużo czasu i wiele pracy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość COV!

Uwielbiam muzykę klubową oraz każdy rodzaj elektronicznej. Wpadłem na pomysł, żeby samemu coś stworzyć, zaczołem szukać i na wielu forach ludzie piszą, że FL studio jest najlepszy. Chciałbym poznać wasze zdanie i jeśli moglibyście mnie nakierować dac jakies rady to byłbym naprawde wdzięczny.

Z góry dzięki, pozdrawiam.

PROLOGC

Fl(friuty loops studio)

AMEBELTON

każdy ma w sobie,dużo ,mocy i przy każdym ,trzeba poświecić czasu,jak do każdego softu,do robienia czegoś,..

Ale mając soft-nie zrozum mnie zle.

ale jak masz pikać,i założyć fanpage.

być ,producentem,remixerem-tylko dlatego że jest Moda,

To rób Udergrandowo-pogladaj Tutoriale.

I wróć za 3 lata.

Pozdrawiam.

P.S Słowa,nie odwzorują,pracy które są pokazane na tutorialach  -YOUTUBE

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepszy program ? ale brednie, z flem to już w ogóle brednie, jedyny sensowny post dał tu COV!

Ableton/Ableton/Cubase/Logic i jest w ciul tego jeszcze, zacznij sobie od FLa, po pół roku usiądź na dwa miesiące do innego co najmniej i zobacz czy nie lepiej bez wymówek typu "stracę czas ucząc się wszystkiego od nowa"- gówno prawda- odkryjesz nowe możliwości.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie FL wypada najgorzej, a poprostu jest najbardziej promowany i chyba najlatwiej dostepne wersje w necie, btw. juz malo kto z tych naprawde dobrych producentow tworzy w FL, kroluje Ableton, Cubase, Logic szczegolnie u tych producentow, ktorzy mieszaja z dzwiekami i technika produkcji jest strasznie wysoka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

FL Studio w cale nie jest "najlepszym" programem, tak jak wyżej napisano jest po prostu dobrze promowany i o różne wersje łatwo w sieci ;) Lecz nie polecam na start softu typu "Cubase" bo chociaż mam do czynienia z FL prawie na co dzień to sam nie mogę się w nim połapać :) Jak na Twój "pierwszy raz" najlepiej przymilić się do FL Studio, potem jeśli będziesz już naprawdę wiedział, czego chcesz i co potrafisz dosiąść czegoś z wyższej półki :)

Również nie zaglądał bym w tutorriale na YT bo nic konkretnego się nie nauczysz ;) Gościu kręci i coś się dzieje i nie wiesz co do czego ;) Na pomoc naszych "producentów" nie masz co liczyć bo nikt nie umie i nie chcę pomagać (cóż Polska), obejrzyj z 2-3 poradniki co do podstawowych rzeczy w FL Studio, a resztę ogarniaj sam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi