Skocz do zawartości
Agnes

[28.05.13]Agnes - Vocal Trance

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję :) Zabieram się za download... potem wrócę z dwoma, a może z setką słów... ;)

• Upvote 1
  • Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchałem :)) i pięknie :brawo: lubie takie klimaty wokalowe .czysto i rytmicznie wykonane :dziekuje::serenada:

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przesłuchałem na razie tylko raz, ale z pewnością rano będę słuchał ponownie :* Kapitalny set i wykonanie przez Twoje rączki, rewelacyjne :wub: Bardzo miłe dla ucha nutki, które elegancko wyselekcjonowałaś. Twoja technika bardzo mi się podoba :blush: No moja kochana, nie spodziewałem się takiego czegoś. Czekam Agniesiu na więcej i więcej :*

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Fida'i

Cholera... ja muszę iść spać już, a tu secik do przesłuchania ;/

No niestety dziś nie dam rady, ale jutro KONIECZNIE posłucham i ocenię ;)

Aż ciekaw jestem co ty tam nabrzdąkałaś :P

• Upvote 1
  • Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ignorek

Całkiem fajny secik. Kawałki dobrane hmmm jakby do mnie mówiły. W sumie to nie spodziewałem się secika od Ciebie i tym milej mnie to połechtało. Technicznie też nie bardzo można się czepić biorąc pod uwagę czas kiedy ostatnio bawiłaś się w takie rzeczy. Aguś Ty wiesz jak mi zrobić dobrze... :rotfl: Czekam na kolejny ;):D

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zaczelam sluchac :>

Agnesss tyy :o

vocal :buja_w_oblokach:

to coo dla mnie poezjaaa :oczy:

pocztateczek miodziio.. Jak na razie..

Pacze uchami dalejjjjjjjjj ..... ===> .. :tancze: d-.-b

Ale megaaa.. Gratulejszyn :brawa:

Edytowane przez Niliana
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolega Daviid polecił mi Twojego seciora, a poza tym vocal + Trance:serce:, więc na bank sobie dziś odsłucham i wrócę z opinią :)

Odsłuchałam kilka razy i nie będę oryginalna, pisząc, że stworzyłaś bardzo miłego dla ucha seta :) Dobór utworów jak najbardziej na "+" i przyznam się bez bicia, że jeszcze nie raz do niego wrócę :)

Czekam (jak i na pewno wielu forumowiczów) na kolejne cudeńko z Twoich rąk ;) Pozdrawiam :)

Edytowane przez wiesia
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiedziałam Agnieszko, że w Tobie kryje się taki talent...ale tak to jest jak się jest nową na RP i nie wie się nic o "starych" bywalcach ;/

Muszę przyznać, że Vocal Trance w Twoim wykonaniu bardzo przypadł mi do gustu :*

Uwielbiam vocalowe brzmienie, a Ty trafiłaś idealnie z tym secikiem :)

60 min takich nutek i moje serducho się raduje :* czysta poezja dla moich uszu :)

Choć muszę przyznać, że ten gatunek muzyczny nie jest moim ulubionym, po Twoim wykonaniu coraz bardziej się do niego przekonuję :)

Dziękuję :*

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powróciłem z opinią ,mój werdykt cudeńko ;-) zgodze się z Ignorem , nuty wymiatają , słuchałem słuchałem i sie zasłuchałem :serce: , technika wykoniania tego dzieła też cudeńko ;-) żadnej wpadki wokalowej i technicznej , dodam że wykonanie  secika oceniam b.wysoko  ;-)

Dziękuje i czekam na dalsze  :* :*

a playlista będzie ?

Edytowane przez Martin25
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Fida'i

Aguś :wub:

No ja jestem zachwycony tym setem....

Piękny dobór nutek, ani razu nie dopatrzyłem się błędów technicznych, przejścia robione tak, jakby ich nie było - czyli bardzo dobrze ;)

A co do klimatu...

No bardzo porywający, słychać było progresywne plumkanie, czasami pociśnięte mocniej i bardziej techowo, a to wszystko doprawione ibizowym klimacikiem latynoskiej gitarki i odgłosów morza.....

No powiem ci że bajka ;)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to wróciłem :)

Cały set bardzo dobry pod względem technicznym (nie wiedziałem, że miksujesz... a znamy się już kupę czasu... no proszę :D ). Pod względem muzycznym - świetny, zbilansowany... jest i Uplifting, jest i Progressive... a nawet coś tam techowego słyszałem :) Miło się słucha :) Miałem wybrać faworyta, ale cieżko... jednak jakbym miał stawiać to może byłby to "Awakening 2013", a może "Young & Beautiful"... chociaż "Moorea" jest też śliczna i zarazem energiczna.... ale znowu jak wracam pamięcią do "Reasons Later" to się rozpływam. Znasz mój gust to wiesz co lubię... ;)

Szkoda, że nie było "Beyond The Moon" - mojej Vocalowej Nuty Roku 2013 jak na razie, albo zapierającej dech w piersiach "Together Again" od naszej niesamowitej Ani (Aneym). Ale może jeszcze kiedyś usłyszę ;)

Dziękuję bardzo Aguśku za przesłanie linka i za pamięć :*:serce:

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość BaarT

Przesłuchane.

Za część motywów upliftingowych się + należy.

Tylko odsłuch.

Edytowane przez BaarT
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

powiem Ci,że jest pozywytnie <3 kocham vocal trance ! ogólnie trance jest piękny ;) PIĄTKA ! :)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

prosto z mostu Agneiszka, kto Ci to nagral? haha :D

A tak bez zartów no to pierwszy raz slysze sklejke od twej osoby (na czym klejone?) i szczerze mowiac bardzo fajnie to wszystko brzmi zdecydowanie Reasos Later kawalek seta, (IMO jest to najlepszy progresywny kawalek roku) wszystko fajnei ladnie pieknie ale part upliftowy ZA WOLNY ! :D moze nie byly to czysto liftowe kawalki ale mysle ze mozna bylo je nieco szybciej ciupnac :*.
Jak juz pisalem bardzo fajnie, bardzo przyjemnie, zdecydowanie na plus ;) czekam na kolejne :P

PS: dopoki nie dojrzalem iz pisze Maj 2013 to dziwil mnie brak A Thousand Miles dobrze chyba wszyscy wiemy, ze masz zajebiscie mokro przy tym haha :D
PS2: bez kitu, kto Ci to nagrywal ;> :D

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mateszek

Nie ukrywam,że przyciągnęło moją uwage ilość opini więc zassysam  Bardzo dobry secik, wokalowy ,większość to perełki.jest i Uplifting .Z pęwnością jeden z najlepszych setów jakich miałem do czynienia .Dziękuje za udostepnienie i możliwość wysłuchania jak i ściągniecia . Szacun!

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciesze sie ze Wam się Podobało :P

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jestem właśnie w trakcie słuchania :)

piękny klimat uwielbiam vocal trance :)

pewnie jeszcze nie raz będę tego secika słuchała

:drink:  dla Ciebie, pozdrawiam :)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłaś ciekawa mojej opinii, więc przesłuchałem. I co?

Świetnie dobrane utwory, przyjemne dla ucha vocale, a od strony technicznej po prostu mnie zmiażdżyłaś :)

Świetny set! Czekam na następne 8)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Agnes poprostu to co zrobiłaś to można opisac w 3 słowach :) Bosko,poezja,przepięknie ;) <Gwałce replay> :D

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ze mnie sklerotyk... od jakiegoś czasu na dysku i zero opinii :D A więc jak wiadomo ja średnio z wokalami ale wybrałaś takie co wytrwałem do końca.. :D Więc z czystym sumieniem mogę ci napisać że wyszło elegancko.. :o Aga może częściej czymś nas zaskoczysz? :D

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dawno nie słuchałem trance to i żadnej piosenki nie znam prawie ale to dobrze bo się lepiej słucha czegoś, czego się nie zna ; ). Tracklista przypadła mi do gustu, dobry, melodyjny vocal trance aż można się rozmarzyć. Bardzo dobre przejścia, sam bym już chyba takich nie zrobił, wszystkie piosenki są ze sobą ładnie zgrane oraz pasują do siebie melodyjnie, żadnych koni nie usłyszałem â masz dobry słuch. Seta sobie zabieram na twardziela.
Podsumowując⌠trzy razy na TAK, przechodzisz dalej :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

może nie nówka cewka set :D ale  wśród pobranych był na dysku zgrałem sobie na pena  i tak w aucie słuchałem :D i bardzo piękne tracki :D  technicznie też si :D tylko czekać na kolejne :D  Agusia  :*:wub:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lekko póżno sie wypowiem(bo słucham od sierpnia,jakoś nie mogłem na forum dotrzeć) ale jestem Bardzo pod wrażeniem,set naprawde udany,a jeśli można to czekam na następny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi