Skocz do zawartości
Gość DjDamianU

[31.05.2013]Damian Urbanski-Crypton (Original mix)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DjDamianU

A więc coś mnie wzięło na gatunek dubstep i pochodne.

Majsterkowałem troszkę, pokręciłem gałkami Ni massive'a i coś mi tam wyszło.

Zapraszam do odsłuchu moi drodzy producenci  :obiad:

Serwer:Soundcloud

Waga:brak

Czas trwania:4:41

https://soundcloud.com/damian-urba-ski/damian-urbanski-crypton

Porady, hejty, oceny i przeróżne formy wyładowania napięcia emocjonalnego mile widziane  :wub:

Gość DjDamianU

Powiedziałbym, że niektóre elementy utworu dobre, a niektóre słabe; niestety te, które dobre są i tak nudne przez brak urozmaicenia i słaby miks.

Wydaję mi się że nie słuchasz dubstepu (Skrillex to nie dubstep), owszem może aranżacja i jest prosta ale nie sądzę by było to nudne. Co do miksu, wierz mi lepiej narazie nie dam rady (słaby procek). Uczę się ciągle i mam kilka myślę że fajnych projektów ale mają słaby miks. Tutaj według mnie jest wszystko ok. Może ten drop charczy za mocno albo za duży reverb? To wszystko tak właśnie miało brzmieć. Urozmaicenia. Co konkretnie masz na myśli? Jakieś fx'y? W drugim dropie miały być takie małe wstawki jak w stylu trap, ale lepiej to brzmiało bez więc zostawiłem to tak. Czasami mniej znaczy więcej  :icon_wink:

Edytowane przez DjDamianU

Jasne, że nie słucham, a uwagę ze skrillexem mogłeś sobie oszczędzić xD Procek z miksem nic nie ma wspólnego, bo na pewno w flu jest jakiś bajer jak w abletonie pt. "freeze track" po drugie miks nie wymaga skomplikowanych operacji tylko dobrego ucha. No ale weźmy moment 1-2minuta, przecież tam leci jeden dźwięk non stop, no nudy w ciul- a potencjał ma.