Skocz do zawartości
Gość LocaT

Traktor 2 - ładowanie utworów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość LocaT

Witam,

posiadam program Traktor Scratch Pro 2. Chciałbym zapytać ile około u Was trwa ładowanie utworu około 6 minutowego. Dawniej korzystałem z Traktor DJ Studio 3 i taki utwór się ładował około 15 sekund. Teraz to około 2 minuty, gdzie nie można regulować tempa, equalizer i efekty też nei działają. Czy da radę w ustawieniach coś pogrzebać, aby ładowało inaczej - szybciej? 

Dzięki za pomoc C:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to zalezy od procesora tak naprawde ;]

dj studio to był program do miksowania myszką ewentualnie skrótami klawiaturowymi.

scratch pro juz ma wyzsze w cholere wymagania i nawet dual core ci nie pomoze, poza tym przeznaczony jest pod kontrolery.

mi na core i5 jeden kawałek 6 min ładuje sie własnie ok 10s natomiast jesli ten kawałek aktualnie grasz zanim sie i na dodatek chcesz jeszcze go zanalizowac czas bardzo sie wydłuża. i to tyle. do scratch pro trzeba miec naprawde kosmiczny sprzet moim zdaniem. mi na 4 gb ram i dual corze 2,3 ghz kiedys ciął jak diabli, zmieniłem sprzet na 6gb ram oraz core i5 2,5 ghz do 3,1 w turbo i teraz granie ze scratch pro ma sens.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość LocaT

No okej, dzięki za odpowiedź : ) 
Komputer mam dość słaby (1GB ram, Intel Centrino Duo 1.8, zaśmiecony grat), więc pewno nie pociągnie mi to za bardzo xD No trudno ;ff 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zapoznaj sie z minimalnymi wymaganiami jesli chodzi o sratch pro :) najgorsze jest to ze tego programu nie da sie zoptymalizować, jego totalnym pzeciwienstwem są serato dj intro oraz vdj (który jest syfem jak dla mnie) ale dobrze ze wybrałeś traktora, poniewaz no moim zdaniem ma 2 oddzielne ściezki widma kawałków, nie grasz na wzrok a na słuch :) a bez sprzetu mozna chociaz popróbować :) jeszcze moge polecic mixvibes... bez update bez rozszerzenia czyli bez orginalnego klucza... na piracie mozesz jedynie na sucho bez odsłuchu pocwiczyc jak sie zgrywa :) mimo wszystko polecam ja od mixvibsa przerzuciłem sie na cdj100 i nie załowałem wyboru, tydzien dokrecania i w klubie bez oporów juz stałem za konsola :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość LocaT

Z wymaganiami się nie zapoznaję, bo teoretycznie GTA IV miało mi nie działać a idzie normalnie, więc wymagania a rzeczywistość to trochę odmienna sprawa jest xDDD

Jak jeszcze nie miałem sprzętu to właśnie Traktor był mi polecony (Traktor DJ Studio 3 zainstalowałem). Potem miałem format kompa, załatwiłem Traktor Scratch Pro 2 ale nie korzystałem z niego za długo bo dostałem normalny sprzęt, więc nie wiem nawet ile się ładowały utwory. Teraz sprzedałem wszystko i przed wyborem i kupnem kontrolera tak sobie próbuję coś ugrać myszką xD

Na komputerze mam jeszcze program Deckadance (coś chyba od FL'a xD), ale nie chcę się przyzwyczajać bo kupię kontroler i chyba nie da się do tego go podłączyć, więc będzie dupa ; /

Edytowane przez LocaT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co ty porównujesz gre sandbox do programu xD gta4 owszem moze ci chodzi ale co to za chodzenie  w rozdziałe 640x480 w very low itd itd... w traktorze nie ustawisz niskich detali xD poprostu ten program jest mega zasobożerny, ile ma zasobou tyle zeżre a jeszczze jak ustawisz niską latencje to dopiero potrafi sie traktorek nażreć.

http://www.native-instruments.com/knowledge/images/Traktor_PRO_2/884_1a_Keylock.png

dla slow cpu najlepiej zaznaczyc te 2 opcje które są w ramce zaznaczone. ja mając dual cora i ergo - rownież włączałem tempo bend progressive sensitive. ;]

dla wielordzeniowców zalecana opcja - enable multi core processor support

http://img819.imageshack.us/img819/822/picture1nt.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KeNNy Matth

Mam takie pytanie idzie w traktorze nagrywać przez mp3. czy tylko przez wav 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sikorski

Mam takie pytanie idzie w traktorze nagrywać przez mp3. czy tylko przez wav 

Traktor zawsze zapisuje w wav, musisz po prostu potem przeconvertować na mp3 programem audacity.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi