Skocz do zawartości
matth�w

[03.06.2013] matth�w - Pure or Not

Rekomendowane odpowiedzi

matthĂw - Pure or Not

Time: 58:30 Min
Size: 133 MB
Quality: 320Kbps

http://www36.zippyshare.com/v/29014689/file.html

Troche nudy czlowiek ma to mozna ją jakos produktywnie wykorzystac :D Jezeli znajda sie oosoby ktore odlsuchaja calosc smialo piszcie w komentarzach odpowiedz na nazwe seta :D PURE or NOT ! :D

• Upvote 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi o przejścia pomiędzy utworami to jeszcze musisz nad nimi popracować :> , mianowicie mam na myśli beatmatching, płynność

przejść, jak i również ich "harmoniczność".

Natomiast selekcja utworów odpowiednia dla danego stylu, więc muzycznie zdecydowanie na plus. :D

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi o przejścia pomiędzy utworami to jeszcze musisz nad nimi popracować :> , mianowicie mam na myśli beatmatching, płynność

przejść, jak i również ich "harmoniczność".

jak mi pisalas opinie jak grywalem w radiu to bylo ok czyli ma regres osiadlem na laurach x D dobrze wie mze set nie jest idealny a i przejscia sa .. no sa jakie sa :D ale dobrze ze wkoncu ktos o tym pisze :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Matt co tu pisać, rozpierda@#%$ system graną muzyką, od Ciebie zawsze wspaniały tjun z gat. trance. :piwo:

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kocham odlecieć przy pięknym trance.. i powiem Ci szczerze brakuje mi takiego tutaj, set jest przepiękny i bardzo ale to bardzo miło mi się go słuchało. Piszę opinię dopiero dzisiaj bo rzadko wyrażam swoje opinie ale powiem tak : 

Za technikę, dobór utworów, i sposób w jaki je połączyłeś ogromny + 

Perfekcyjnie !
Pozdrawiam Krysia.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość BaarT

Kocham odlecieć przy pięknym trance.. i powiem Ci szczerze brakuje mi takiego tutaj, set jest przepiękny i bardzo ale to bardzo miło mi się go słuchało. Piszę opinię dopiero disiaj bo rzadko wyrażam swoje opinie ale powiem tak : 

Za technikę, dobór utworów, i sposób w jaki je połączyłeś ogromny + 

Perfekcyjnie !

Pozdrawiam Krysia.

Wystarczy posłuchać kanału Trance :). Np. Overbasse świetne uplifty gra z resztą nie tylko On :)

Set jak set.

Odsłuch.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi