Skocz do zawartości
Gość NajsLan

Co wtedy gdy nuta z druga nuta nie pasuje ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość NajsLan

Siemka

Dreczy mnie jedno pytanie..

Znam takiego goscia jak Kriz Van De czy jakos tak i on robi tylko mashupy ale fajne.

Chcialem sobie wrzuc to do seta ale za kij nie chce wyjsc przejscie bo bity sie rozjeżdżają i nie idzie zrobic przejscia bo sa konie jak kij..

Jak to zrobic zeby tych koni nie bylo ? Próbowałem to wyrównać strzałkami ale gdy jest równo to za 1sek znowu się pasek zmieni i znowu są koniki i nie idzie tych przejsc robic..

Zrobilem test..Ustawilem dwie nuty na takim samym bicie(startowym) (Oby dwie nuty miały 130 BMP)

Wystartowalem je w tym samym czasie i zobaczcie co z tego wyszlo..

[zs]http://www2.zippyshare.com/v/25184169/file.html[/zs]

Edytowane przez NajsLan
  • Downvote 1

Gość NajsLan

Tak to jest jak się gra na wzrok a nie na słuch. Nie ufaj programom :)

Tak to jest jak się gra na wzrok a nie na słuch. Nie ufaj programom :)

To wytlumacz mi jak mam zrobic przejscie nie patrzac na ten suwak ? Gdy raz leci spoko a raz k***a sa koniki i to ostre -.- I co ustawie na pasku dobrze to i tak sie zaraz rozjedzie

Gość NajsLan

Hmm... może watro założyc słuchawki i posłuchać czy oba kawałki są zgrane i czy mają jednakowe tempo??

omg pisałem ze oby dwie nutki mialy 130 -.- wystartowalem je w tym samym czasie..

Wlaczylem je bez sluchawek i glosnikow wiesz?-.-

• Downvote 2

Gość NajsLan

aha czyli program no to może przycisk synchronizacyjny Ci pomoze albo pusc sobie na sucho bez rec-a te dwie nutki i próbuj ustawić tępo na sluch bo mniemam ze nie masz odsłuchu na słuchawkach

a po co mi odsluch?

Robilem syncem ale to nic nie dalo..taki efekt jak nagralem wyszedl

NajsLan, ja bym pewnie wyłączył komputer i poszedł spać jakby mi takie coś się zdarzyło...  :ziew:

A teraz tak bez śmiania się z jego nie wiedzy ( :puknijsie: ) - jest takie coś jak jog, to raz, w tym jogu jest takie coś jak pitch bend i tym możesz sobie dokręcać, ale wiem, po co Ci jog skoro jest sync i pasek w VDJ'u. 

Co do tempa - pokazuje 130 BPM, bo pokazuje ogólne tempo całego utworu, a nie chwilową prędkość. Co masz przez to rozumieć i zapamiętać? 

Nie będę grał ch*jowych mush'upów, które są źle zrobione. 

Swoją drogą ostatnio jak zmieniałem jakość utworu z 320 na 128, żeby dać koledze do przesłuchania zauważyłem, że VDJ pokazuje to tempo, które jest zapisane w utworze (utwór miał 128, a pokazało 140, bo tak zapisał FL ;>). Tak więc nie sugerujemy się tym :P 

Mashup jest najprawdopodobniej źle zrobiony, jeden wykorzystywany utwór ma 130 BPM a drugi zapewne 128, twórca pewnie nawet nie sprawdził bpm, tylko skleił i był zadowolony :) Tutaj gra na słuch by nic nie pomogła.

Ups, dobry górnik ze mnie, nie spojrzałem na daty postów :D

Edytowane przez TASMAN