Skocz do zawartości
Gość Pafcio11

Początki i sprzęt do 3 tyś. zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pafcio11

Cześć. Od dawna interesuję się "Dj-ingiem" Bawię się w vdj ale to już nie przynosi mi, aż tak wielkiej frajdy ^^ Chciałbym przerzucić się na jakieś cd-ki. Chciałbym przeznaczyć +/- 3tyś zł na 2cs + mikser tylko dokładnie nie wiem co kupić. 

Co polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na początek polecam ci serdecznie CDJ 200+DJM 400 :) akurat się wyrobisz w cenie i na początek wystarczy ci w stu zupełnościach 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pafcio11

No właśnie też o tym myślałem tylko ,że jak patrzę na allegro to zbytnio nie ma nic do kupienia. Za te 3tyś dostałbym używany sprzęt Cdj 200+ Cdj 400, tak ?

Podałbyś jakieś linki gdzie jest coś do kupienia ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja rada jest taka zebys kupił sobie cdj 400 i dozbierał na jakis fajny mixer jeszcze :) W cdj 200 nie ma wejscia usb i znajac zycie zaraz będzie Cie to wkur... bo trzeba ciagle plyty nagrywac :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pafcio11

A jaki mixer do tego ? Tam pisze, że posiada jeszcze mixer DJM 400 tylko,że to już pewnie grubo ponad 3 tyś będzie. ;c

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm mixer mozesz sobie kupic za 400 zł np dxm06 numarka  rok sobie na nim pograsz, pozniej lepszy sobie kupisz jesli bedziesz chciał :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kentucky98

Nie chciałbyś kupić Pioneer CDJ100S na początek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem nie uzywałem tych mixerów ale seria beringerów którego tu wstawiłeś chyba za dobrze nie wyszła, dlatego wybrałbym rmx 30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pafcio1

Musiałem zrobić nowe konto, tam nie mogłem pisać postów. Nie wiem czemu. ;/

kentucky98 - Nie, raczej wole zainwestować raz a porządnie. Zresztą nie podobają mi się zbytnio te cd, w sumie sprzęt ma grać a nie wyglądać, ale jednak wolę CDJ 400.

No to chyba zatrzymam się przy rmx 30, a jaki mikrofon , słuchawki ? nie za drogie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja słuchawki posiadam relooop rh2450 mk2 mam już je spory czas i jak nowe ;) tak samo mikrofon shure c608 :) teraz c... nie produkują ale są ich zamienniki ( to samo tylko inna nazwa) Sv100 np :) polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mikser na poczatek RMX 30 jak najbardziej wystarczy ;) Zaczniesz sklejac dobrze nutki to wtedy bedziesz myslal o czyms bardziej wymagajacym ;)

Mikrofon - Shure Sv100 , Shure Sv200

Sluchawki - AKG 518 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DJM 400 ? Co wy mu za shit proponujecie ? Kup jak najlepsze playery, na początek mogą być daremne słuchawki i nawet rmx 20 używany. Ważne żeby playery były na lata, minimum denon 1200

Z behringerow tylko ddm 4000 jest dobry, którego mam i polecam

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Creativo, nieprzesadzajmy. Jeśli kolo od razu idzie w playery, to przyzwoity odsłuch mu jest potrzebny.
a co do djma to się zgadzam. ten reloopek 30 jak najbardziej spoko.
a odnośnie playerów, niech się inni wypowiedzą, ale wg mnie czterysetki są ok, no i co ważne mają usb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

za same cdj400 dasz 3k złota :) co do mixera dm1050 za 200 zł sluchawki akg518 za 200 zl a playery to te cdj400 beda jak ulał :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi