Skocz do zawartości
Daviid

Urodzinki Agusi ! (Agnes)

Rekomendowane odpowiedzi

Podbijaj serca facetów nadzianych,  tych zwariowanych i tych kochanych. [ chociaż nie wiem, co twój na to ] xD Życzę Ci dużo zdrówka oczywiście
żebyś się czuła wręcz zaje****e.!!!!
Bo jesteś Kobietą niesamowita, aurą przebojowości wiecznie okryta.
Więc Agnieszko pozostań sobą :D i dalej bądź pięknego  Ślaska  ozdobą. xD

SToooooooo Laaat Agulko :D :D

wiem, zabijesz mnie xD hahahaha  :* :*

36014076713419986610.jpg

• Upvote 11

Kochana Agniesiu, najsłodsza :wub: Wiesz jak bardzo pragnę Twojego szczęścia, w ten szczególny dla Ciebie dzień życzę Ci wszystkiego co dla Ciebie najlepsze :* Byś na każdym kroku miała powody do uśmiechu :calus: Śmiała się szczerze każdego dnia, by każde Twoje pragnienie zostało spełnione  :prezent:  Abyś Ty z naszą malutką była zdrowa, a w szczególnych chwilach okazywała radość, tylko w nam wiadomy sposób :* Życzę Ci byś codziennie czuła to jak jesteś ważna i wyjątkowa :bukiet: Wszystkiego co najlepsze i spełnienia każdego Twego marzenia  :serce:

• Upvote 5

Łap życie garściami, bo tak krótkie bywa, życzę Ci byś była szczęśliwa
Aby Twoje oczy iskry w sobie miały i smutek w nie nie wchodził, żeby Ci się zawsze śmiały
W sercu Twym niech ciepło będzie, niech Cię miłość grzeje, by Tobie dawała wiarę i nadzieję

A troski i zmartwienia niech wchodzą do cienia, dla nich miejsca w sercu Twoim nie ma
Wszystko co najlepsze niech Ci się wydarzy, byś miała zawsze uśmiech na swej twarzy :bukiet:

• Upvote 3

To jest bukiecik    :roza: :roza: :roza: :roza: :roza:  dla Ciebie malutki, aby odpędził smutki,żeby Ci kwitł i w zimie i w lecie nawet wówczas gdy śniegiem miecie. Jeden kwiatek to uśmiech,drugi to miłe słowo,trzeci to szczęście dla Ciebiei jeszcze listki to moje serdeczne uściski.:przytul:

W Dniu Urodzin życzę Ci samych szczęśliwych dni :*:*:*:* :wstydnis:!!!

• Upvote 1

Gość Fida'i

No to tu dużo mówić ;)

W składaniu życzeń nie jestem mistrzem, no ale życzę ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia, sukcesów zawodowych i osobistych....

Ty chyba jako jedyna wiesz, ile mi pomagasz w różnych problemach :*

Dlatego też bardzo się cieszę, że cie mogłem poznać, bo takich "złotych duszków" jak Ty jest w obecnych czasach jak na lekarstwo :)

Nie wiem czy kiedyś uda mi się spłacić ten dług, no ale moją dozgonną wdzięczność masz już od dawna :*

Więc jeszcze raz wszystkiego dobrego :*

• Upvote 3