Skocz do zawartości
Spelek

Swiatelka

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Dzisiaj chcialbym zapytacjakie swiatelko bo budzet niepozwala na pare byscie polecali. Dodam ze niemam jeszcze zadnego swiatelka i po prostu chcialbym cos zaczac kabinowac wlasnie ze swiatelkami i zeby efekcik byl przyjemny i zeby to niepadlo po 1wszym odpaleniu.Budzet to 200zl. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O kur*a za tyle to prawie nic nie zdziałasz, co najwyżej derby/zigzak
wg mnie jedynym sensownym rozwiązaniem dla mobilnych djów, są moonflawery. Np revo 3. Co prawda wyłazi poza budzet sporo, ale kupisz 2 takie,i masz w sumie cała imprezę obskoczoną.

Aa do 200 zeta jeszcze jakiegoś tanie strobo można kupić.

ewentualnie pary 56/64 ale zeby był efekt, trzeba ich mieć dużo, na żarówkach są tańsze ale trzeba dimmery. Na ledach do 200 zł już kupisz jakiś sensowny w ilości sztuk 1. (ale żeby był efekt, to trzeba minimum 4-5 mieć)

Lasery w tym budżecie odpadają już na starcie. Ew pod uwagę wchodzi taki za 300zl

Laser Skyway 50mW

Na inne nie ma co  patrzeć :P

ledbary zaczynają się bodajże od 400zł, ale jedną  sztuką też nie zawojujesz

Edytowane przez dj stealth

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niebede oswietlal jakiejs sali niewiadomo ile mkw tylko domoweczki  :P

a strobo to takie juz zeby to troche pochodzilo co bys polecil do 200zl? podkresle ze na domoweczki i niewiem jak to dziala bo w szkole mamy tak ze jest regulacja szybkosci itd a da rade tak zeby chodzil w rytm muzyki??

A moze jakas wywrotnica dymu antari f70 bodajze?

Z czasem oczywiscie bede to urozmaical ;P

Edytowane przez Spelek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

f80z dokładanie.
jakoś mega mocna to ona nie jest, ale na nieduże imprezy da rade, to tego jedyna ogarnięta w tej cenie. Polecam używać wraz z wentylatorem : )

np takie strobo http://allegro.pl/scanic-giga-strobe-1000-watt-2x-gratis-fv-i3399070939.html No własnie w tych tanszych nie widziałem takiej opcji.
Te drogie latają po dmx, ale też nie wiem czy da się je do bitu nastroić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no dobra ale taki strobo juz daje rade? a jak z zarowkami niepali sie ni nic??i wiadomo ze samym strobo to ja za duzo niezrobie xD i troche kicha regulowac no ale w sumie postawie obok konsoli i moge sie bawic nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czego oczekujesz od strobo za 200zł? Bo ja niewiele, dobrze że mruga, czy pali się, zależy jaki palnik wpakowany, jeśli lepszy to pochodzi, jeśli byle co najtańsze to loteria, a palnik te długie są drogie...

Antarka f80 daje radę, jak w tej kasie, o wiele lepiej jak ADJ mini fog400.

Najtańsze derby led przyzwoite to też ok 230zł, w żarówki nie ma sensu się pchać...

Revo samo nie bardzo, jedynie jako efekt centralny wspomagany przez skanery/głowy czy inne światełka...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi