Skocz do zawartości
Gość ADI_PL

Reloop RMX 30 + VDJ - Nagrywanie duży problem .

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ADI_PL

Witam . Ostatnio kupiłem mixer reloopa i fajnie się mi na nim gra wszystko ładnie działa . No i teraz chciałbym sobie nagrać seta oraz zagrać na radiu . No i podłącza REC do niebieskiego wejścia ( line in ) później w VDJ tam gdzie jest RECOURD AUDIO to w config ustawiam Line In i zaczynam nagrywać . Pierwszy kanał ładnie chodzi nagrywa się ładnie a kiedy wchodzę z nutą w drugim kanale to wtedy zaczyna się straszny pisk , szum i nie wiem jak to jeszcze nazwać ;/ I tutaj pytanie do osób doświadczonych oraz które posiadają mixer + vdj proszę was o pomoc bo bez REC ten mixer nie jest mi potrzebny :( 

Niżej daję link do krótkiego jednego przejścia żebyście wiedzieli jak to wygląda : http://www74.zippyshare.com/v/53996843/file.html

Za pomoc z góry dziękuję i pozdrawiam :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem, że bez miksera sam VDJ wszystko robi ok ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ADI_PL

Tak ja na VDJ dotychczas grałem na radiu i teraz mam mixer i mam problem z nagrywaniem z podłączeniem nie bo ja sobie gram i wszystko ładnie śmiga tylko kiedy chcę tego seta nagrać to już sam widziałeś jak jak to wygląda w nagraniu ...  Możesz mi jakoś pomóc ?? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadam RMX 30 i nagrywam sety bez problemu grajac na VDJ ;) Sprobuj nagrac seta innym programem , polecam Ci Audacity.

Daj znac co sie bedzie wtedy dzialo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ADI_PL

A możesz mi powiedzieć jakie masz ustawienia ? Napisz do mnie na GG 430473 . Bo ja już nie wiem o co może chodzić ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ADI_PL

Dobra problem sam rozwiązałem :D Wystarczyło dać głośność nagrywania na 0 :D Wątek można zamknąć i usunąć :) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.