Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość UnLimiTeD

Witajcie !

Mam pewien problem z programem VirtualDJ, dokładnie jest to "Virtual DJ 8.0 Evolution"... Wczoraj zainstalowałem owy program, wszystko było ładnie, instalacja się zakończyła pomyślnie, lecz gdy teraz chcę włączyć VDJ'a wyskakuje mi błąd: "Invalid skin file (error line 0 in the xml)" i program się wyłącza... ;/ Proszę o porady jak go zniwelować .

Błąd wygląda następująco: 2ptbcle.jpg

Pozdrawiam i liczę na szybką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodawałeś jakieś skiny? Bo wyraźnie się krzaczy na skinie tylko że w starszych (ver 5) było tak że usuwało się ostatnio używany i przełączało na domyślny. Ale więcej ciężki mi powiedzieć gdyż od wielu lat nie używam VDJ :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość UnLimiTeD

Nic się przy skinach nie bawiłem. Po prostu zainstalowałem VDJ'a i od razu włączyłem, no i taki błąd mi sie pokazuje..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sikorski

A więc może spróbuj odinstalować, potem zainstalować na nowo, pobierz byle jaką skórkę do vdj, i zmień nazwę (nowo pobranej skórki) na taką samą jaka jest w oryginalnym folderze skórek zaraz po zainstalowaniu vdj, nie jestem pewny czy się uda ale warto spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość UnLimiTeD

Okej już sobie poradziłem :) Nie wiem dlaczego, ale zainstalowałem VDJ 6, później włączyłem VDJ 8 i działa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sikorski

W takim razie problem rozwiązany, więc temat zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.