Skocz do zawartości
Gość DjDamianU

[2.08.13]Sebastian Ingrosso & Tommy Trash - Reload feat. John Martin (Damian Urbanski remix) PREVIEW

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysł w dropie dobry, ale nie pasuje to w ogóle do wokalu - szczególnie ten fragment everybody fucking jump... Zostaw ten kawałek w spokoju i stwórz własny od podstaw ;)

Gość DjDamianU

Pomysł w dropie dobry, ale nie pasuje to w ogóle do wokalu - szczególnie ten fragment everybody fucking jump... Zostaw ten kawałek w spokoju i stwórz własny od podstaw ;)

sorry ale wokal nie ma bezpośredniej styczności z dropem, raczej nie wydam tego jako original bo mam kilka projektów już a na takich utworach po prostu ćwiczę, odkrywam, i uczę się łączyć brzmienia itd. Jak będę czuł że muzyka którą robię jest dobra wypuszczę własną. Dzięki za koment! :)

Chodziło mi o to, że wokal to takie słowa jak take my hand bla bla bla a tu nagle everybody fucking jump... Pasuje to jak garbaty do ściany, po prostu wywal to coś i będzie nieźle, choć nie jestem fanem takich remixów.

Edytowane przez BMat

Generalnie jak się nie mylę motyw na dropie zerżnięty z touleuse czy jakoś tak od romero, generalnie sp[oko tylko od 1.02 jak lecą te snary i zapętlony wokal to jakieś fxy by się przydały bo jest nudno, albo snare roll, albo tranpose na tym wokalu żeby pitch szedł w górę

Gość DjDamianU

Generalnie jak się nie mylę motyw na dropie zerżnięty z touleuse czy jakoś tak od romero, generalnie sp[oko tylko od 1.02 jak lecą te snary i zapętlony wokal to jakieś fxy by się przydały bo jest nudno, albo snare roll, albo tranpose na tym wokalu żeby pitch szedł w górę

Po chwili skumałem o co chodzi z nickim romero, i pewnie chodzi ci o ten bass talking? Wież mi duuuużo osób go używa bo można go zrobić w NI Massive w 10 sekund, bo taki preset jakby do oscylatora się ładuję-modern talking :) A to nie moja wina że romeroś sobie go użył. Inspirowałem się chyba bardziej Dyro, W&W albo Hardwellem niż Nickim (Z pełnym szacunkiem dla niego). Pomyśle nad jakąś zmianą. Dzięki!

Gość DjDamianU

Nie ale ja przeważnie tnę go na playliście (Fl studio używam, niewiem jak ty), a jak potrzebne częste zapętlenie i nie chcesz kopiować co chwilę tylko w patternie to we wtyczce slicex tnę i potem układam na pianorollu :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...