Skocz do zawartości
Creativo

[09.08.2013] Creativo- Don't Forget To Join Me

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przedstawiam wam preview mojego numeru w klimacie oczywiście deep houseowym.

Proszę o wszelkiego rodzaju opinie, szczególnie czy nie za dużo basu jak na taki track.

Jeśli wszystko będzie ok, zacznę szukać labelu i być może będę miał swój pierwszy release :) Pozdro

https://soundcloud.com/creativo/creativo-dont-forget-to-join

Czas: 3.40

Jakość: Wav

• Upvote 2

Nie znam się za bardzo na deep house, ale zgadzam się z poprzednikiem. Moim zdaniem powinieneś bardziej uwydatnić stopę, obniżyć poziom głośności linii basowej i powycinać z niej niektóre niskie częstotliwości, dlatego że ewidetnie stopa i bass nakładają się na siebie. Poza tym zmieniłabym dźwięk linii basowej, jak na deep house jest zbyt skromny.

• Upvote 1

Ehhh ciężkie życie z tym robieniem muzyki :D

https://soundcloud.com/creativo/creativo-dont-forget-to-join-1   kolejne podejście do tego tematu, ani bassu ani stopy nie zmieniłem (prócz odcięcia troche dołu stopy), bo nie mam odsłuchu żeby monitorować te zmiany. Natomiast zmieniłem ich głośności i reszty dźwięków też, lepsza korekacja i nieco inna kompresja. Dodatkowo użyłem referencyjnego tracku żeby wyrównać poziomy głośności i ogólnie głośnośc basu powinna być na dobrym poziomie, jednak wiele wspólnego ze współgraniem stopy i basu to nie ma. 

Pozdro i czekam na dalsze komenty :)

Edytowane przez Creativo
  • Upvote 1