Skocz do zawartości
DJ Salcido

[20.08.13] Salcido - One moment (Trance)

Rekomendowane odpowiedzi

Stary czytasz Ty w ogóle coś o produkcji ? Oglądasz toturiale ? Słuchasz muzyki? Bo od chyba pół roku w ogóle progresu nie zrobiłeś. Na takim poziomie praktyka musi być równoważona z teorią- bo nie ma sensu odkrywać świata na nowo, a w dobrym godzinnym toturialu dowiesz się więcej niż przez cały swój okres produkcji.

• Upvote 2

nie WIEM CZY ZAUWAŻYŁEŚ ŻE RAZ NA PÓL ROKU siadam i COŚ ZROBIĘ I WRZUCĘ. To nie jest tak ze bez przerwy siedzę i uczę...

robię to dla siebie.. jak komuś nie pasuje to nie musi tego słuchać. Nie interesują mnie twoje techniczne opinie. Komentujesz tu każdą produkcję jak bys byl kimś więcej.. jakąś gwiazdą , czy Bogiem produkcji a sam nic nie osiągałeś..

Oczywiście że "nic" nie osiągnąłem, do tego trzeba jeszcze wieluuuu lat pracy, natomiast zwracam Ci uwagę i nie wiem czy wiesz ale staram się pomagać młodszym producentom ode mnie choć sam dopiero raczkuje, ale widać lepiej mówić swoje.

Co do mojej pomocy to założyłem już dawno specjalny temat, ale widzę, że ludzie wolą narzekać na mnie, że hejtuję zamiast się zapytać co i jak i w miarę możliwości pomogę.

• Upvote 1

Nie interesują mnie twoje techniczne opinie

Skoro nie interesują Cię opinie techniczne, to nie wiem po co wrzuciłeś tutaj ten numer. Od tego jest ten dział, żeby wrzucić, a inni niech powiedzą czy wszystko gra. Jeśli są niedociągnięcia to należy je poprawić. Po prostu. Poza tym wiesz ile czasu zajmuje nauczenie się produkcji od podstaw? Kilka dobrych lat. To nie jest tak, że wchodzisz do programu, robisz melodię itp. itd. i zostawiasz jak jest.

Ale skoro nie interesują Cię opinie techniczne, to ja po prostu napiszę, że jakoś mi ten traczek nie leży. ;)

Może i miałaby ta melodia jakiś potencjał, ale dziwnie to brzmi ogólnie. No ale tak, nie interesują Cię opinie techniczne, przepraszam. Niby się nie znam zbytnio na tym, ale jednak jestem w stanie to zauważyć. ;)

A ten moment od 1:04 do 1:09 brzmi źle. Te dźwięki. Coś mi nie pasuje tam.

Opinia jest jak najbardziej szczera. Nie widzę sensu w pisaniu, że coś jest fajne lub nie. Trzeba uzasadnić odpowiedź i chyba to zrobiłem.

Pozdrawiam

Edytowane przez Adriano Vegas