Skocz do zawartości
Gość venom

sprzecik co wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

Gość venom

Witam.

Planuje zaczac swoja przygode z dj'ka i jak wiekszosc mam problem z wybraniem sprzetu, do tychczas bylem napalony na mixtrack pro.

Jednak wczoraj znalazlem dosyc ciekawie zapowiadajaca się konsolke Konsola Ibiza Sound Full Station Dla DJ za zaledwie 400 mogli byscie wyrazic jakies opinie do tego sprzetu ? Oraz pytanie czy ta cenna nie jest troszke dziwna ? Czy nie ma co kombinowac i zostac przy mixtracku :P

Z gory dzięki wszystkim !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że fajna sprawa chociaż nie testowałem. Jedyna wada to chyba wyświetlacz , który się zawiesza niby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość venom

Jeżeli mial bys wybrac po między tym mixtrack pro a tym co bys wybral ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość B-Could

Jak najbardziej MixTrack PRO  - ale I anie  II . Polecam ; ) sam posiadałem , nauczyłem się na nim grać ...  I polecam go w 100% :  ) Dobry sprzęt na początek łatwy do opanowania . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestes przekonany , ze chcesz zaczynac od kontrolera? ;)

Jesli chcesz zaczac przygode z DJ'ka cos na powaznie to moze pomysl nad sprzetem Mikser + Playery ..

Na sam poczatek wystarczylby Ci Mikser Numark DXM 06 LUB Reloop RMX 30.. Wedlug mnie dwa najlepsze miksery na poczatek :)..

Ale jesli jestes pewny , ze chcesz grac z kontrolera czego Ci odradzam to wez MixTracka ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość venom

Ok dziekuje wszystkim za pomoc do zamkniecia !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.