Skocz do zawartości
Daviid

Urodziny Fudalka <3

Rekomendowane odpowiedzi

25rjsaq.jpg

Zycze Ci  Hubercie  nadziei, która obudzi twoje serce i z nowym zapałem pozwoli spojrzeć na to, co już gdzieś przygasło.
Życzę Ci miłości tak ogromnej jaką Mialeś , że nie można jej zatrzymać dla siebie jednak ;)
A przede wszystkim, życzę Ci, aby każdy kolejny dzień był piękniejszy od poprzedniego

Zdrowia, szczęścia,Fudalku :oczy:  pomyślności. Piwa, wódki i miłości.
Miłych dni, ciekawych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń
.

2rvyk5g.jpg

Edytowane przez Daviid
  • Upvote 6

Hmm... Kochany Nasz  Huberciku 

:* cóż ja Ci mogę życzyć,  aby marzenia które skrywasz na dnie Twojego serca :wub:  doczekały się spełnienia :>

Korzystając z okazji Twojego święta Hubercik,  przesyłam Ci również garść nadziei i wiary, aby dały Ci one siłę do pokonywania trudności

jakie pojawiają się w codziennym życiu. :calus: życzę Ci wszystkiego, co najpiękniejsze. Żeby nigdy nie brakowało Ci dobrej zabawy i przyjaciół !!

Życzę Ci uśmiechu, nawet gdy Cię spotyka smutek lub boleść ,  tęczy na niebie, która Ci przypomni, że i nad najciemniejszymi chmurami

świeci Słońce, pewności, że o Tobie ktoś myśli, kiedy ogarnia Cię samotność, przyjaciół, którzy Ci wskażą piękno potrzebne dla Twoich oczu,

pewności w wątpliwościach, cierpliwości przy akceptacji rzeczywistości

oraz siły w przekazywaniu miłości! Tyle z Mojej strony :*

• Upvote 6

Hubcio wszystkiego najlepszego! Wiele radości, szczęścia, miłości, przyjaciół oddanych i szczerych i uczciwych! żeby Ci się życie poukładało jak najlepiej, żebyś miał możliwość spełniania swych marzeń! Żyj wesoły sto lat! :*:*:*

udanej imprezki urodzinowej! :*

43335_gruby-melanz.jpg

• Upvote 3

Czego ja Ci moge zyczyc bracie, chyba wszystko juz zostalo tutaj napisane wiec moge sie tylko przylaczyc do nich. Wszystkiego najlepszego, kasy i seksu w dowolnej ilosci i kolejnosci ! :)

• Upvote 1

Hubercik a ja tak skromnie wszystkiego co Najpiękniejsze kochany ! :* Baw się i nie szukaj miłości bo ona sama Cię znajdzie ! Tańcz, skacz i raduj się póki starczy Ci sił ! Nie żałuj sobie w życiu niczego , niech takie gwiazdki Ci tańczą co dzień ... Zdrówka i słodyczy Krysia Tobie Fudalku życzy :* :* :wub: 

http://www.youtube.com/watch?v=osKLrBxqkuA

• Upvote 2

Gość Basienka

haha Mamy Cię :)  Huberciku, zobacz jakie poświecenia !! haha Ty wiesz Maleńki co Ci Basiunia życzy bo już Ci składałam życzonka ale, Mało zmartwień !! haha i agresji :) żadnych stresów i depresji <przytul> dużo śmiechu i radości !!wiele wiele  szczęścia i miłości :* :* :sex: haha

23ivtj4.jpg

a teraz idę pic TWOJE ZDRÓWKO :)

Edytowane przez Basienka
  • Upvote 5

Buahahaaha wiec jeszcze raz życzenia muzyczne i graficzne od Ślaska ;) buahahaha i Ela kazała Ci powiedzieć że jesteś jest winny Flaszke za śpiewanie buahaha wie ze Bosko :wub: buahahaah

Piosenka od Eli i Kałby

:Peace:

a Takie dziewczyny Chcą Torta od Ciebie :) Kasia Basia Ele Kałba Klaudzia no mase osób chce torta   buahaha

2622iia.jpg

Bedzie zabawaaaa !! Będzie się działo  :tuptup:

• Upvote 4

Buahahaaha wiec jeszcze raz życzenia muzyczne i graficzne od Ślaska ;) buahahaha i Ela kazała Ci powiedzieć że jesteś jest winny Flaszke za śpiewanie buahaha wie ze Bosko :wub: buahahaah

Piosenka od Eli i Kałby

https://www.youtube.com/watch?v=Pqaxe5o2Apo&feature=player_embedded

:Peace:

a Takie dziewczyny Chcą Torta od Ciebie :) Kasia Basia Ele Kałba Klaudzia no mase osób chce torta   buahaha

2622iia.jpg

Bedzie zabawaaaa !! Będzie się działo  :tuptup:

Jak będziecie kroić, to ja poproszę końcóweczkę :rotfl2:

• Upvote 4