Skocz do zawartości
matth�w

[16.09.2013] matth�w - Some Stuff VI

Rekomendowane odpowiedzi

i co ja mam tutaj znowu pisać xD

jestem w trakcie słuchania :) secik jak zawsze przyjemny więc nie widzę sensu powtarzania się xD

Matt dzięki wielkie za wszystkie seciki :* 

pozdrawiam :piwo:

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Narzekałeś, że Ci nikt nie napisze, że coś zjepsułeś. 29:30 nie pasuje mi to przejście trochę :) I jakby lekkie kunie w upliftowej części. Ale mniemam, że to spowodowane różnicami kicków. Jak dobrze wiemy, nie wszystkie da się ze sobą zgrać tak, żeby się nie gryzły :)

Ale jakichś większych zastrzeżeń nie mam.

Secik (zresztą jak każdy set od Ciebie) warty uwagi!

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przesłuchałam i podoba mi się :)
najbardziej oczywiście spodobały mi się vocale :serce:
urzekła mnie jeszcze ta "fortepianowa" nutka, przecudowna jest! :oczy:
bardzo dobre secisko :)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobnie jak Asia, nie bardzo wiem, co Ci już tu napisać... :P Może po prostu podziękuję za kolejny ciekawy i wpadający w ucho set :) W sam raz do słuchania przy kawusi w taki pochmurny wieczór, jak choćby ten dzisiejszy :)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Narzekałeś, że Ci nikt nie napisze, że coś zjepsułeś. 29:30 nie pasuje mi to przejście trochę :) I jakby lekkie kunie w upliftowej części. Ale mniemam, że to spowodowane różnicami kicków. Jak dobrze wiemy, nie wszystkie da się ze sobą zgrać tak, żeby się nie gryzły :)

W Koncu ktos to zauwaza i komentuje :D nie iwem czy inni sie boja? :D czy po prostu im to nie przeszkadza :P lub nie chca byc niemili :> nei wiem ^ tak czyx siak dzieki za komenty :*:D

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

secik  umila jazdę autem :D  ja tam się nie mam czego przyczepić xD   nie mam moze aż tak fachowego ucha jak Adriano :D  No nic co tu mówić podoba się i tylko czekać na kolejna odsłonę :D

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi