Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i proszę o odp. Zakupiłem TRAKTOR LE2 zainstalowałem wszystko tak jak powinno być i w SERVICE CENTER po wpisaniu cd-key z plakietki na cd wyskakuje mi ze już jest konto na tym cd-key "Errors occurred during product activation.See detailed description below" . Program kupiłem od typa , mówił ze konto usunął . Próbowałem dawać opcje "zapomniałem hasła"  ale nic na jego email nie przychodzi . Z góry dziękuje i proszę o jakieś info . POZDRAWIAM >

Jeśli będzie potrzeba zgłoszenia tego na tej stronie to proszę o instrukcje :P .

www.native-instruments.com

post-139679-0-00154400-1380053433_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Abu

Chyba zrobił Cię na szaro z tym usuwaniem konta... Będziesz musiał mu spamować żeby to zrobił, a jak nie to pozostaje (chyba) tylko kupno oryginalnego oprogramowania traktora. Samo zgłoszenie do NI raczej wątpię, że poskutkuje, ale próbować zawsze warto.

Abu.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A możesz jakoś jaśniej wytłumaczyć jak by wyglądało to zgłoszenie .A do kolesia mogę w każdej chwili podejść :) ?

Dzięki wielkie za info .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Abu

Tego to Ci niestety powiedzieć nie mogę, nigdy nie korzystałem z "legalnego" Traktora, a na ich stronce też jakoś specjalnie nie mogę znaleźć jakiegoś kontaktu lub formularza żeby wypełnić. Jak to się mówi szukaj, a znajdziesz ja niestety dzisiaj nie mam już czasu żeby dogłębnie sprawdzić tę stronkę.

Abu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi