Skocz do zawartości
Gość Strzew12

Czy da radę to wszystko podłączyć tak jak opisałem?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Strzew12

Elos mam pyt czy takie podłączenie sprzętu jest możliwe Kontroler dj numark mixtraxk (nie pro) pod laptopa (USB) i potem kablem od laptopa do mixera np bechringer xenyx x1204 no i do mixera końcówka mocy i kolumny i czy da się to ustawić w vdj żeby działało. Mixer jest głownie potrzebny żeby podłączyć dwa mikrofony :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kontrolera nie da rady , masz tylko usb pod lapka , słuchawki , micro - zależy jakiś kontroler , oraz zasilanie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Strzew12

No ok ale jak bym tego numark mixtrack II nie pro podłączył usb pod kompa a mixer jack / cinch do kompa? jeżeli trzeba by dokupić zewnętrzną kartę mogę to uczynić :)

O coś takiego

post-143118-0-68942300-1387305168_thumb.png

Edytowane przez Strzew12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Strzew12

Ale da się to w vdj ustawić ja nie jestem zbyt zaawansowany i chce się dokładnie dowiedzieć ponieważ jutro mam zamiar jechać po tego numarka  ;)  A i na tym rysunku do mixera chcę podłączyć mikrofon bo jak pisałem nie kupuję wersji pro tego numarka ;)

Edytowane przez Strzew12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież numark będzie Ci służył tylko jako kontroler, dźwięk wychodzący z laptopa i tak będzie wychodził, więc podepniesz się pod słuchawki i do mixera, już masz na kanale w mixerze to, podłączasz mikrofon, końcówkę pod mastera i zasuwa?  :palacz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Strzew12

Na takiej zasadzie co ten mój rysunek (w załączniku) a w vdj coś trzeba ustawiać zmieniać? I jeszcze da radę ustawić jakoś żeby był odsłuch? Nie będzie problemu jak kupie mixtrack II nie pro. Sorka że tak pytam ale po prostu chce mieć pewność. ,,Kto pyta nie błądzi;)"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi