Skocz do zawartości
Gość Strzew12

Numark Mixtrack II pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Strzew12

Witam dziś zakupiłem mixtrack II i do zestawu dali vdj LE ale tam się nic nie da ustawiać ze strony ść home free i działa przez trochę i się wyłącza. Pobrałem sobie z waszego forum wersje pro z crakiem ale on nie znajduje mojego numarka. I czy w tym pro da radę ustawić tego mojego numarka ;) Od razu może ktoś bd wiedział jak zmienić efekty te co są przypisane do przycisków bo chcę aby inne mi się włączały ?

Edytowane przez Strzew12

Jest opcja... kupić full wersję lub pobrać wersję z oficjalnym instalatorem od Atomix (szukaj pod hasłem "VirtualDJ v.7.0.5 Pro") przykładowo link:http://chomikuj.pl/pulpit111/Programy/VirtualDJ+Pro+7.0.5+*5bENG*5d*5bFULL*5d (Po wypakowaniu zainstaluj tą wersję i  przenieś Cracka do folderu z VirtualDJ w Program Files,zapyta Cię o zamianę plików potwierdź i dopiero odpal VDJ z podłączonym MixTrackiem) Powinno działać a tak czy owak robisz to na własną odpowiedzialność bo pliki z linku nie są moje.W razie by nie działało potrzebne będzie mapowanie które instaluje się z wersją LE,ale ogólnie wszystko powinno śmigać.

Jeszcze raz zainstaluj wszystko od nowa.Najpierw wersję LE dołączoną z Numarkiem a później Pro i nic nie odinstalowywuj... Jeżeli nie pomoże spawdź czy masz mapowanie do swojego urządzenia.(Moje Dokumenty -> VirtualDJ -> Mappers) jak nie będzie tam pliku Numark MixTrack II mapping to już znasz rozwiązanie problemu.

Gość Strzew12

A może zamiast vdj lepszy bd dj traktor (koleś który sprzedawał mi numarka powiedział ze można pobrać z serato) szczerze to ten vdj byłby dobry ale chce podłączyć mikrofon a w le się nie da :(

Edit:

A jednak się udało napiszę jak to zrobiłem bo może inni będą potrzebować. Pobrałem http://chomikuj.pl/uszko666/Programy/PROGRAMY+2013/Programy+-+05.2013/Virtual+DJ+Pro+7.4+Build+453+Final+Multilanguage

Jest to VDJ pro 7.4.1 wersja finałowa i dla tego działa :)

Edytowane przez Strzew12