Skocz do zawartości
Gość Strzew12

Numark Mixtrack II pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Strzew12

Witam dziś zakupiłem mixtrack II i do zestawu dali vdj LE ale tam się nic nie da ustawiać ze strony ść home free i działa przez trochę i się wyłącza. Pobrałem sobie z waszego forum wersje pro z crakiem ale on nie znajduje mojego numarka. I czy w tym pro da radę ustawić tego mojego numarka ;) Od razu może ktoś bd wiedział jak zmienić efekty te co są przypisane do przycisków bo chcę aby inne mi się włączały ?

Edytowane przez Strzew12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość -DENON-

Jest opcja... kupić full wersję lub pobrać wersję z oficjalnym instalatorem od Atomix (szukaj pod hasłem "VirtualDJ v.7.0.5 Pro") przykładowo link:http://chomikuj.pl/pulpit111/Programy/VirtualDJ+Pro+7.0.5+*5bENG*5d*5bFULL*5d (Po wypakowaniu zainstaluj tą wersję i  przenieś Cracka do folderu z VirtualDJ w Program Files,zapyta Cię o zamianę plików potwierdź i dopiero odpal VDJ z podłączonym MixTrackiem) Powinno działać a tak czy owak robisz to na własną odpowiedzialność bo pliki z linku nie są moje.W razie by nie działało potrzebne będzie mapowanie które instaluje się z wersją LE,ale ogólnie wszystko powinno śmigać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Strzew12

Ok dzięki wielkie działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Strzew12

wczoraj byłem zadowolony że działa a dziś włączam i w ogóle nie znajduje numarka jest tylko klawiatura i jakieś midi help ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość -DENON-

Jeszcze raz zainstaluj wszystko od nowa.Najpierw wersję LE dołączoną z Numarkiem a później Pro i nic nie odinstalowywuj... Jeżeli nie pomoże spawdź czy masz mapowanie do swojego urządzenia.(Moje Dokumenty -> VirtualDJ -> Mappers) jak nie będzie tam pliku Numark MixTrack II mapping to już znasz rozwiązanie problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Strzew12

nie działa ani nie mam mapy czyli jak nie kupie oryginalnego to nie bd działało :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Strzew12

A może zamiast vdj lepszy bd dj traktor (koleś który sprzedawał mi numarka powiedział ze można pobrać z serato) szczerze to ten vdj byłby dobry ale chce podłączyć mikrofon a w le się nie da :(

Edit:

A jednak się udało napiszę jak to zrobiłem bo może inni będą potrzebować. Pobrałem http://chomikuj.pl/uszko666/Programy/PROGRAMY+2013/Programy+-+05.2013/Virtual+DJ+Pro+7.4+Build+453+Final+Multilanguage

Jest to VDJ pro 7.4.1 wersja finałowa i dla tego działa :)

Edytowane przez Strzew12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi