Skocz do zawartości
Gość Squnqs

Sprzęcior dla początkującego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam kontrolera, nigdy nie miałem styczności z playerami / kontrolerami dlatego pytam Was o radę.

Budżet to około ÂŁ200

Myślałem nad Mixtrack Pro 2, jednak może polecicie mi coś lepszego.

BTW. Nie będzie żadnych problemów z podłączeniem kontrolera do iMac'a? W sensie czy wszystko będzie śmigać prawidłowo, nagrywanie setów itp?

Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam do kontrolerów za bardzo przekonany nie jestem. 

W tym momencie jakbym miał zaczynać to na początek bym sobie zafundował zestaw 2x cdj 100 i reloop rmx 30 albo numark dxm 06.

Lepiej uzbierac i cieszyc sie taka konsola, lepsza frajda z grania :) 

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam do kontrolerów za bardzo przekonany nie jestem. 

idzie era "kontrolerów" i zastąpią one w wielu klubach cd'ki - zobaczycie

Kontroler to dobra opcja i jest głównie dla tych, którzy nagrali się na cd, zagrali masę imprez, bez problemu zagrają na każdym sprzęcie. Ja w klubie jadę na X1, bo wolę skupiać się na efektownym mixie niż kręceniu całą noc :)

Odnośnik do odpowiedzi

Za ok. 700 zł nic ciekawego nie zdziałasz. 

Tak jak pisał Pieczyk.

CDJ 100 + DXM 06 (X6)

Ale będziesz musiał troszeczkę jeszcze dozbierać :smile:

Znajdzie... Jesli dobrze poszuka to znajdze. Ja kupilem dobry sprzet za 700zl (2x CDJ 100s i DJM 200) kiedy zaczynalem. Na poczatek mu to wystarcz. najwazniejsze zeby sie nauczyl robic przejscia..

Odnośnik do odpowiedzi

DDJ-SB2, zostanie na sluchawki np. reloop rhp-15, mikrofon np shure pg58 i jakies kable. Dobry zestaw na co najmniej rok, potem zmieniasz kontroler i lecisz dalej. Chyba, że chcesz od razu konsole to patrz za cdj-100 i do tego jakiś mikser prosty np. rmx-20;)

Odnośnik do odpowiedzi