Skocz do zawartości
Adriano Vegas

[29.12.2013] Adriano Vegas - Shadows Of 2013 [Volume 1]

Rekomendowane odpowiedzi

Adriano Vegas

Shadows Of 2013

[Volume 1]

Serwer: zippyshare.com

Waga: 140.52 MB

Czas trwania: 

Jakość: 320kb/s

http://www1.zippyshare.com/v/61535468/file.html

Wrzucam Wam pierwszą część mixu z utworami wydanymi w tym, kończącym się już roku 2013. Liczę na Wasze szczere komentarze i mam nadzieję, że się spodoba!

Playlista:

01. Andy Duguid feat. Julie Thompson - Skin & Bones (Original Mix) [black Hole Recordings]

02. Stoneface & Terminal, Kyau & Albert - We Own The Night (Club Mix) [Euphonic]
03. Aruna - Reason To Believe (Toby Hedges & High 5 Remix) [Enhanced Recordings]
04. Orjan Nilsen - Violetta (Original Mix) [Armind]
05. Alexander Popov - Moscow Subway (Original Mix) [Armind]
06. Markus Schulz - Remember This (Original Mix) [Mainstage Music]
07. David Gravell - Megatron (Original Mix) [6K Recordings]
08. Mark Sixma - Requiem (Original Mix) [Mainstage Music]
09. Paul Ercossa - Vendetta (Skytech Remix) [Metanoia Music]
10. Stoneface & Terminal - Skyfall (Original Mix) [Euphonic]
11. Sean Tyas & Noah Neiman feat. Fisher - Lose My Logic (Original Mix) [black Hole Recordings]
12. Andy Duguid feat. Audrey Gallagher - In This Moment (Original Mix) [Magik Muzik]
13. Giuseppe Ottaviani feat. Seri - Gave Me (Chris Schweizer Remix) [black Hole Recordings]
14. Ben Gold - Kinetic (Original Mix) [Garuda]
15. Progresia feat. Linnea Schossow - Fire Fire Fire (Ian Bluestone Remix) [Anjunabeats]
16. High 5 - As Long As It Takes (Original Mix) [Amon Vision]
17. Armin Van Buuren feat. Cindy Alma - Beautiful Life (Protoculture Remix) [Armind]
18. Above & Beyond - Walter White (Original Mix) [Anjunabeats]
19. Giuseppe Ottaviani feat. Linnea Schossow - Stars (Original Mix) [black Hole Recordings]
20. Jess Morgan, Two&One - Reasons Later (Original Mix) [Amsterdam Trance Records]
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro nastraszyłeś, że może nie być vol.2 :kijem:  to trzeba się zebrać i coś Ci tu naskrobać :>

Jak Ci wczoraj pisałam, już sama playlista robi wrażenie, ale czym byłaby ta zbieranina utworów, gdybyś to Ty ich nie zmiksował... :P:D

Całość baaardzo przyjemna dla ucha, gdybym Cię nie znała, napisałabym, że momentami wieje romantyzmem... :D

Nie przedłużając... ode mnie 5+ i czekam na vol.2 itd. :D:*

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Subli

Bardzo dobry secik słucham sobie i coś czuję, że zawita na moim sylwestrze :)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przesłuchałem połowę tylko niestety po bateria mi się skończyła ale mogę ocenić bardzo pozytywnie fajne wykonanie fajne nuty ale BRAK TWOJEGO WOKALU co jest minusem i mam nadzieje że w następnej wersji to poprawisz :>

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jest , dziś ten set bardzo polecałem na swojej audycji , warto go mieć i do niego wracać , przesłuchałem go dokładnie w drodze z Polski do Holandii i daję konkretnie radę , technicznie tak jak Ci pisałem  - rewelacja !

Co do numerów - tytuły mowią same za siebie , fajnie połączone i mamy zajebistego seta ;)

Brać i się nie zastanawiać !

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi