Skocz do zawartości
Gość DeadAngel

Sprzęt na początek :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DeadAngel

Siemka, o to chciałem zapytać was jaki sprzęt dla początkującego kupić, i ile trzeba by kasy :) Chciałbym grać w domu, imprezy jakieś okolicznościowe typu 18-nastki :) I może potem jakieś skromne radyjko co polecacie?

Edytowane przez DeadAngel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

decki ndx 400 lub ndx 200 mixer numark 06 lub 09 . Cena na używanych kupisz

ndx 400 za 480 zł jeden

ndx 200 za 200-400 zł jeden

mixer

numark 06 - od 300 do 500 zł

numark 09 stówke drożej ;)

z odrobina szczescia kupujac ndx 200 i numark 06 mozesz sie zmiescic w 700 zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego fajnie by bylo jakbys podal kwote ktora chcesz przeznaczyc na kupno sprzetu..

Jedni podadza Ci sprzet za 1500 a inni za 5000... Tak wiec fajnie jakbys sie okreslil :)

Chcesz konsole mikser + playery czy moze kontroler ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DeadAngel

A no już podaje;) No myślę że gdzieś z 600-700zł . A co do tego czy mikser czy kontrolery nie wiem co lepiej właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli chcesz pograc na powaznie , myslisz o graniu po klubach itp.. to bierzesz Konsole .. Ale za 700zł raczej nie dostaniesz konsoli... Mozliwe , ze uda Ci sie znalezc jakies uzywane NDX 200 lub Pionki 100 do 500-600zł i jakiś mikser Numarka do 150-200zł..

Tak wiec jesli chcesz grac z miksera i playerkow lepiej dolozyc troche kaski :)..

Z kontrolerow dostaniesz jakiegos uzywanego Numarka MixTrack PRO..

Dolozysz 60-80zl i dostaniesz nowego Reloopa BeatMix...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DeadAngel

A tak na początek, bo narazie to nie wydaje mi się, że dam rade w klubach grać raczej to by było tak po 18-nastkach itp. :D Taka trochę amatorka. Jeśli byś mógł tak napisać jeden zestaw tak właśnie bardziej dla początkującego a drugi to dla takiego jeśli bym się na serio za to zabrał to by się zorientował cenowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi o to , ze jesli zaczniesz od kontrolera to przechodzac na konsole nie bedziesz umial zagrac... Bo na kontrolerze sie gra o wiele latwiej..

Na kontrolerach sie nie znam wiec nie podam Ci do tej kwoty konkretnego modelu :)..

Konsoli za 700zł konkretnej nie kupisz...

Mozesz kupic np Mikser od tego pana o ile jeszcze posiada - http://forum.radioparty.pl/topic/70238-sprzedam-numark-dm1002-mk-ii/

I rozgladaj sie za playerami CDJ 100 od Pioneera i NDX 200 od Numarka.. do tej kwoty to chyba jedyne dobre rozwiazanie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DeadAngel

Spoko :D trochę się pogubiłem :D To jeśli do 700 :D To co najlepiej kupić, bo szczerze nie chce od razu z 1000zł wydawać :) Tylko trochę taniej żeby to wszystko obczaić i wg potrenować trochę na takich urodzinach itp :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi