Skocz do zawartości
kamilos809

Numark Mixtrack Quad - Oprogramowanie do audycji internetowych

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka!
Dostałem takie cacko jak Numark Mixtrack Quad. Podłączam, wiadomo śmiga wszystko, tylko boli mnie to, że przy załączonym programie(Virtual Dj 7.4 Limited Edition) nie ma opcji podłączenia się pod serwer typu SHOUTcast.
Oczywiście jak już zobaczyłem, po użyciu darmowego triala wersji PRO ta opcja się pokazuje. No ale co mi po 20 dniach?
Nie jestem zbytnio zwolennikiem piractwa, ale nie uśmiecha mi się wydać 300$ na zachciankę, która nie wiem ile potrwa...
Ma ktoś może taki sposób na obejście wersji PRO żeby mieć dostęp do Broadcast'era? Lub jakiś inny program, który byłby kompatybilny z moim Numerakiem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maciasâ�˘

Nie bardzo rozumiem. Nie jesteś zwolennikiem piractwa, ale mimo wszystko chcesz w jakiś sposób obejść ten program?  :nonono:  Zawsze można uruchomić uTorrenta, po co kombinować. Oczywiście do niczego nie namawiam.

btw - piosenki też zazwyczaj ściągamy z neta. Każdy w jakimś stopniu jest tym piratem. :P

Edytowane przez GummyBear

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aj troszkę źle ująłem. Nie jestem zwolennikiem piractwa, ale jak innego wyjścia nie będzie no to cóż...

Dlatego pytam czy nie ma jakiegoś darmowego lub taniego programu który mi to doda do VDJ albo udostępni nadawanie, które będzie kontrolowane przez sprzęcik, bo zabawka dobra, ale bez nadawania jest z lekka bezużyteczna, no bo ile setów można nagrywać? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maciasâ�˘

A czy czasem Traktor nie jest darmowy? Chyba da się tam nadawać, ale nie jestem pewien.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Traktorem da się nadawać, ale z kolei nie mam obsługi utworów, scratch'u itp. z poziomu konsoli :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie możesz pobrać VDJ Pro z chomikuj lub innej strony + nadawać z shoutcasta?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no właśnie na ten pomysł wpadłem wczoraj, ale nie było czasu spróbować...

Okej wytestowałem połączenie SHOUTcast(DSP plugin for Winamp) + VDJ, efektu brak. Coś innego?

albo jakiś magiczny sposób, żeby mojego Numarka wykrywało jako osobną kartę dźwiękową... bo laptop normalnie tak wykrywa(mam 2 suwaki przy regulacji głośności) ale programy tego nie rozróżniają :(

Edytowane przez kamilos809

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bartek.b

skoro masz master output w tym numarku to kabelek 2x rca -> minijack podlaczyc do line in w karcie dzwiekowej komputra, potem konfiguracja shoutcasta (urzadzenie wejscia ma byc line in), a tego chyba omawiac nie trzeba ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi