Skocz do zawartości
Green.

[09.03.2014] Green - green music room

Rekomendowane odpowiedzi

mi się bardzo podoba :) 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość CostaFankaSilesa

Zaskoczenia nie było, wręcz powiem, że cieszę się iż Srinowy klimat został zachowany :D Dobry klimat i odpowiedni wysoki Srinowy poziom ! Popsy zią ! :D

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi również się podobał :) Dobrze zagrany technicznie :) Przyjemnie się słuchało ;)

Czekam na więcej :P.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm ja tam może się nie znam na przejściach itp. bajerach jak Dj, ale powiem tak Mi się podoba i to bardzo :) Czekamy na kolejne produkcje ;)

Pytanie Konsola czy PC + VDJ (lub inne takie ?)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobalo mi sie.ci powiem nawet bardzo fajne nutki czekam na.nastepne

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Początek niezbyt zachęcający, a właściwie pierwsza nutka-już się wystraszyłam, że straciłeś słuch i gust. Dalsza część seta utwierdziła mnie w przekonaniu, że jednak wszystko z Tobą w porządku mój dawco!  ;d Bardzo mi się podobał rmx Blink'a., tylko dlaczego taki krótki? Ładny, mocny, fidgetowo housowy i czasami zalatujący vixa set. Ale, ale biorąc pod uwagę Twoje wcześniejsze wyczyny muzyczne (inne sety) mam odczucie, że nie wysiliłeś się zbytnio przy doborze tracków, bo technicznie jest ok. Tak mi się zdaje, że ten set to na pewno nie jest szczyt Twoich możliwości. Poza tym czegoś mi zabrakło, nie pytaj czego, bo sama nie wiem....Tak czy siak były ze cztery nutki, które mi wpadły w ucho, więc nie jest źle. 

Czekam na seta w odsłonie dupowej ; d

Edytowane przez Kasieńka â�Ł
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też po pierwszym utworze pomyślałem, że to nie dla mnie, ale wytrwałem i posłuchałem dalej.
Stwierdzam, że jednak set ciekawy, technicznie nie słyszałem jakiś błędów, więc następną odsłonę również przesłucham.

P.S. Przepraszam, że dopiero teraz, ale przyznaje, że najpierw wypadło mi z głowy całkowicie, a później problemy z internet sprawiły, że nie mogłem wcześniej przesłuchać :)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kasiu, bo to był czysty spontan. Nie miałem dobranych utworów , po prostu grałem co mi w ręce wleciało :) Taka niedzielna nuda moja. Dziękuje Kasieńka za wyczerpującą i słuszną opinie :dupa:

@ Geoś , nie szkodzi i dzięki za opinie.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taki sobie poczatek tak ogolnis to super ...wejscia gicior tzn przejscia nnutki dobre tylko poczatek trochu nudny ale super podobalo mi sie

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi