Skocz do zawartości
Gość DJ Music

R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution (DJ Music Remix)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DJ Music

Siemanko! Tu DJ Music z Polski :D ! Zapraszam wszystkich gorąco do przesłuchania mojego

najnowszego remixu, który stworzyłem na konkurs zorganizowany przez : R3hab, NERVO, Ummet

Ozcan oraz Spinnin' Records ! Jest to remix dobrze znanego wam kawałka " Revolution ". Jeśli

podoba się wam moja wersja tego hitu to będziecie mogli na mnie zagłosować ale głosowanie

startuje dopiero 12 maja i potrwa do 19 maja. 2 dni później - 21 maja obchodzę swoje

urodziny, więc wasze głosy będę traktował jako najlepszy prezent urodzinowy od was. Będę

bardzo, bardzo wdzięczny za wasze wsparcie ;). Na chwilę obecną zapraszam wszystkich do

zapoznania się z moim remixem ! Życzę wszystkim przyjemnego słuchania ;). In Music We Trust

! ENJOY THE SOUNDS !

https://www.talenthouse.com/i/189/submission/116748/b76b624d

Hello everybody ! I'm DJ Music from Poland :) Today I would like to present you my newest fresh remix that I've create specially for R3hab, NERVO, Ummet Ozcan and Spinnin' Records ! The original name of this song is " Revolution ". It's a big pleasure for me because I can create my private vision of this new hit for biggest artists and best record label in the world ! Just now I would like to invite everyone to voting for my remix. The voting will be open here from 12 May 2014 to 19 May 2014. I will be grateful for your support ! PS: On the 21st of May I have a birthday :). I will be very, very happy if you give me the best birthday present in my life ;). Thank You very much for listening and nice comments from you :). See You next time ! Many greetings from Poland, DJ Music.

In Music We Trust !

ENJOY THE SOUNDS !

... I love music and I love creating music. I know that peoples can't live without music so I try to create new wonderful melodies for they ;). ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DJ Music

Ale jesteście :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi