Skocz do zawartości
AmonBeats

Pomoc w wybraniu kontrolera

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko. Jaki iż pograłem już trochę na vdj, chciałbym przejść na kontrolery. Nie mam hajsu na te drogie cd'ki, więc muszę się zadowolić kontrolerem. Nwm czy wybrać numark mixtrack pro 2, czy numark mixtrack quad czy pioneer ddj-sb. Na vdj grałem na dwóch kanałach więc musiałbym się od nowa uczyć na quadzie, pro 2 jest tańsze o 200 zł od pioneera, ale wiadomo pioneer to marka. Proszę o pomoc i opinie dot tych produktów. Jeśli zły dział proszę przenieść.

Edytowane przez Profesor98r

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość -DENON-

MixTrack Pro 2 jest dobrym kontrolerem jak na tą półkę cenową,sam go testowałem i wypadł świetnie pod VDJ,co do DDJ-sb to nie wiem ale możesz sobie porównać danymi specyfikacji sprzętowej.Jako pierwszy kontroler MixTrack Pro 2 Cię nie zawiedzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O ile wyczytałem, to sb jest lepszy w wykonaniu od pro2 ( z tego co piszą ludzie) i nie tylko. Własnie się zastanawiam, lecz chyba postawię na markę. Czekam na dalsze opinie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Beatmix używałam osobiście, sprawdzał się dobrze, wykonanie też poprawne (nic nie odpadło, fadery chodziły przyjemnie i z lekkim oporem) 

Mixage i inne kontrolery Reloop bd podobne pewnie, różnić będą się ceną i możliwościami. 

Zobacz jeszcze Numark N4, jest to starszy kontroler, ale za to z dużymi jogami i spora ilością przycisków które mapujemy sobie wedle własnego widzi misie. 

Z numark to jest mixtrack ale tego jest przynajmniej 2, jeśli nie więcej wersji więc musisz poczytać co która ma. 

Zanim coś kupisz, zwróć uwagę też czy ma wbudowany interface audio :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybrałem pionka ddj-sb ;) Niebawem przybędzie przesyłka i pompujemy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi