Skocz do zawartości
ZimnyPiwosz

[15.06.2014] DJ MAXIMO - THE END !!

Rekomendowane odpowiedzi

W życiu każdego przychodzi kiedyś taki moment ... po ponad 8 latach, 750 imprezach, 6000 godzinach spędzonych w klubie Energy mój czas dobiega końca ... Dzięki wszystkim z którymi przez ten okres mogłem spotkać się w E2k i wypić hektolitry alkoholu. Dziękuje za 8 letnie zaufanie dla szefa oraz dla Tomka który jak wtajemniczeni wiedzą ma duży wpływ na markę ENERGY 2000. Dzięki za to, że miałem możliwość dzielić konsolę z takimi ludźmi jak MARCEL WOODS, WESTBAM, SHOWTEK ... pewnie niewielu Polskich dj'ów miało lub będzie mieć taką możliwość ... Dzięki wszystkim którzy mieli okazję być świadkami jak z DJ'a PIOTRKA "powstał" MAXIMO ... a uwierzcie mi w czasach HEJTERÓW oraz DISCO POLO nie było to łatwe ... Co dalej ... ? pewnie się zdziwicie ale na dzień dzisiejszy nic ... Nie przechodzę do konkurencji, nie otwieram swojego klubu, nie mam zamiaru również krytykować polityki marki Energy 2000 ponieważ pewnie jeśli chodziłoby o moje pieniądze też myślałbym inaczej ... Mam tylko wielką nadzieję, że zostanie tam jakiś człowiek który będzie miał swoje zdanie i nie będzie we wszystkim przytakiwał szefowi bo to chyba nie o to chodzi ... ?! Ja robię sobie wolne, nadrabiam zaległości i zamiast w klubie będziecie mnie mogli zobaczyć na plaży ... chyba zasłużyłem na potrójne albo poczwórne wakacje ... czas przemyśleń co było dobrze, co było źle ... czas regeneracji i naprawy zdrowia które przez ten czas trochę ucierpiało ...

"Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu
Wita mnie świt, witam go na luzaku
Radości łzy i smutku pół na pół
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu " ..

10357473_780514888650073_245795639401805

Tak napisał na swoim fan page słynny z energy 2000 Przytkowice i nie tylko 'DJ MAXIMO'

Źródło: https://www.facebook.com/pages/DJ-MAXIMO/200106823357552?fref=ts

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no lubiłem słuchać go jak cisnął w Ene :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt go nie zastąpi ;/ Demax to nie ta liga..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to ciekawe jak i zarazem dziwne posunięcie, myślałem że Maximo da się pochlastać za energy 2000, a tu upływ czasu zmienił jego myślenie.

Z postu wynika że po prostu nie chce żeby ktoś mu narzucał to co ma robić za konsoletą, pamiętam jak pare lat temu na pewnym forum (nie ważne jakim) jak ludzie hejtowali na energy za to że cały czas gra muzyke komercyjną by tylko zadowolić 15-latków i pan Maximo wtedy przytakiwał szefostwu za taką polityke teraz się coś zmieniło, pewnie poszło jak zwykle o kasę, a taki dj robotę na pewno znajdzie.

Problem energy jest taki że w tym dążeniu do perfekcji gdzieś się zagubiło (jakieś 10 lat temu), najgorsze jest to że mimo iż gra się tam komercje jest to nadal największy klub w małopolsce (nie wiem jak tam w Izdebniku) a te małe kluby w Krakowie mogą tylko pomarzyć o takiej marce jakim jest energy, szkoda że z tego klubu została już tylko nazwa, nawet imprezy typu KOH są że tak powiem "sofciarskie" jedynie Enigmato trzymał jeszcze poziom godny hardu, a o takich imprezach jak Pumpingland czy RTIA (Retro Time In Attack) z głównym udziałem Clubbasse można zapomnieć, bo liczy się tylko zarobek na gimbazie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi