Skocz do zawartości
Gość hunteroth

Mikrofon a zintergrowana karta muzyczna.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hunteroth

Po 1.Nie wiem czy to dobre miejsce na zalozenie tematu ale coz.(jak cos to prosze o przeniesienie tematu do odpowiedniego dzialu)

P0 2.Wlasciwie to chcialem sie zapytac czy jest mozliwozc zeby mikrofon dzialal na zintegrowanej karcie dzwiekowej??

Jest możliwosc tylko trzeba go podłączyc do wejscia mikrofonowego (różowe) i jeżeli dalej nie bedzie działał to podgłosnic w ustawieniach.

Temat powinien byc załozony w dziale "problemy techniczne" !!

Dodaj Yacus, ze przy takiej karcie zintegrowanej w wiekszosci przypadku kiepsko jest ona wykonana i ma slabe wzmocnienie sprzetowe, dlatego dodatkowo warto wlaczyc zaawansowane wlasciwosci mikrofonu i uruchomic tzw. opcje "boost" czy jakos tak !!

Gość hunteroth
Dodaj Yacus, ze przy takiej karcie zintegrowanej w wiekszosci przypadku kiepsko jest ona wykonana i ma slabe wzmocnienie sprzetowe, dlatego dodatkowo warto wlaczyc zaawansowane wlasciwosci mikrofonu i uruchomic tzw. opcje "boost" czy jakos tak !!

Gdzie te funkcje wlonczyc??

Ale napewno da sie zeby mic dzialal na zintegrowanej karcie?Od niektorych slyszalem ze sie nie da.Ale skoro z tylu jest wejscie na mic to powinno sie dac :|

Też miałem tą kartę. I da sie.

Dobrze tutaj Capser podpowiada, w wielu przypadkach trzeba włączyc opcje boost (takie jakby podbicie)

Tam gdzie podgłaśniasz mic'a, masz niżej przycisk "zaawansowane"

I na dole bedziesz miał taka opcje, u mnie jest to MIC 20DB

zaznacz ją. Mikrofon bedzie wtedy bardziej "czuły"

Gość DjSamy

Ja mam zintegrowaną karte muzyczną i miro mi działa :-) Tylko szkoda że mam zintegrowaną karte muzyczną...No ale na następny piesiąc zamierzam kupić taką w granicach 400-500 zł ;) PZDR