Emilia -> Jebać sen Bobslej -> Dałeś radę Daria Nie Spi i pozdrawia całe pomorze zachodnie i ekipę RP. Jadymy do końca w Miroslawcu. Bobslej -> Dzięki dj. Znajdziesz tam u siebie Ellie Goulding MIRACLE? Bo mi Daria zaśnie. Pozdro dla wszystkich sluchaczy i jadących swirow z ZWA. Bobslej -> pozdro dla Darii z miroslawca i całej zachodniej Polski oraz całej ekipy RP. Wtorek czwartek lecę co tam. Agnieszka -> Pozdro dla całego bakersa z choszczna Justyna Mama -> Chciałam powiedzieć że jestem najszczęśliwszą mamą Nikoli. Córeczko wiem że nie lubisz jak piszę do radia, Ale chcę żebyś wiedziała jak bardzo Cię KOCHAN O ILE DAJESZ mi siły aby każdego dnia żyć.dziekuje serduszko .pozdrawiam również Ciebie Dj Gabryś -> Pozdrowienia dla szalonego Horbusia z Dargowa,,, który z pewnością urzęduje we swoim garażu.....Pozdro z Warszawy GABRYŚ Bajden -> Pozdro dla wszystkich Slaweczku przyjechałeś a gdzie coś zimnego Kurski -> Slaweczku przyjechałeś a gdzie coś zimnego Bajdenek -> Markus może ty go przekonasz by coś postawił Bajdenek -> Załoga się kłania z profi bud Piotruś ty pijaku postaw coś bo ciepło auu MariaN -> Pozdrawiam sam siebie, tą obok z okazji przedwczorajszych imienin !!!! Dobrze gracie mordeczki. Uważam, że jesteście najlepszym radiem w internetach ! Elo, pozdrowienia z 76-200 ! Karol -> Szalone pozdrowienia dla mojej kochanej Martusi kocham cię skarbie i dla ciebie dj Arni -> Tak jest dla wszystkich zawodowców aż się nie chce iść spać tylko was słucham za kierownicą aktualnie w Szwecji ale i tak jest zajebiście i z pozdro dla Dj za wytrwałość Arni Pniewy pozdrawiam Andzia -> Siema pozdrawiam firme ABEK JANKOWO ORAZ XALA ZMIANE DRUGA.RURA Bolo -> Dla mojej kochanej Moni no i Szmidta co browarka dowiózł.pozdrowienia z Fromborka Bolo -> Pozdrowienia dla mojej szalonej moni..no i marude co tu z nami siedzi hehe Bolo -> Pozdrawiam muńke no i szmidta.dobra muza Gość -> Witaj Beatusia - czekoladowa lalusia!🥰 STARY OPERATORA Z TUNELI -> Pozdrawiam Operatorow z Niebieskiej zmiany Marka z Napełniania
NA ŻYWO
Gra:
Partyboy
Audycja:
After Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
House Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
DjMixes Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
Energy 2000
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
Trance Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
Vocal Trance Party

Pozdrowienia - Kanał Główny
Nick:
Treść pozdrowień:

Kod sms: Pozostało Ci znaków

Aby uzyskać kod wyślij SMS o treści RP pod numer: 71480 koszt 1 PLN netto (1,23 PLN brutto) regulamin