Skocz do zawartości
Gość D3ST

Jak nagrywać mix i dźwięk z mikrofonu?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość D3ST

Witam,

Posiadam kontroler DDJ SB,laptop lenovo g500c z win 8.1,  i mikrofon shure sv100. Chciałbym się dowiedzieć jak mogę to wszystko Nagrać?  Mam pełne serato  w którym nagrywam mix a jak moge nagrac mikrofon? jak to wszystko skonfigurować?Podłączam mikrofon do kontrolera, słyszę swój głos w głosnikach, ale nie mam pojecia w jakim programie go nagrać. Skorzystałem z programu butt, ale tam gdy naciskam recording jest kompletna cisza i nic się nie nagrywa. Słyszałem,ze można w vdj 6, ale jak go skonfigurować? Muszę coś zmienić w ustawieniach? O audacity też słyszałem, ale ustawiam na różne sposoby i nic się nie nagrywa. Dodam jeszcze,że kontroler ten ma tylko jedno wyjście na master. Wiem, że da się to jakoś nagrać, ponieważ widziałem kiedyś live'a jak prezenter używał takiego setupu jak ja. Liczę na pomoc bo już jestem kompletnie zdezorientowany

Pozdro! usmiech.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej :)

Ja mam zrobione to na zasadzie podłączenia wyjścia master pod zewnętrzną kartę dźwiękową.

A w audacity w ustawieniach wybierane źródło nagrywania właśnie z tej zewnętrznej karty.

Czyli na chłopski rozum mam zrobioną taką pętle: od laptopa idzie kabel USB pod konroler a z kontrolera wyjście master pod zewnętrzną kartę dźwiękową :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi