Skocz do zawartości
Arturo22

Wzmacniacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,mam pytanie jaki mi byście polecili wzmacniacz do 600zł dobry i aby miał dojść dużo moc (około 1000w),coś tam mam już na oku ,ale pomoc zawsze się przyda ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do czego taki wzmacniacz, rozumie że estradowy? Bo o domowym jak i samochodowym z taką mocą do 600zł zapomnij...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co ma pędzić? Jakie kolumny, impedacnja jaka? Moc oczekiwana na 1 kanał czy w mostku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi mi o wzmacniacz jakieś dobrej firmy (nie jakiegoś chinola :D) moc wyjściowa minimum 190W myślałem na czymś tego rodzaju :smile: http://allegro.pl/the-t-amp-e-400-wzmacniacz-2x190w-4-koncowka-mocy-i5044164960.html,ale liczę na wasze propozycje .Wzmacniacz będzie mi potrzebny do grania po imprezach okolicznościowych ,a więc musi też być wejście chinch .Najlepiej jak największa moc i jak najlepsza jakość w tej cenie ;) wiem że będzie ciężko ale myślę że coś się znajdzie :D

Edytowane przez Arturo22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

E400 odpuść - bardzo słabe, nadają się do domu, ew amatorskiego studia...

Zobacz na oferte STX, albo kup min TA600/e800, ew może VLP600 od American Audio, lub coś z polskich używek typu Fidek, Elmuz. O nówce zapomnij raczej w tej kasie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi