Skocz do zawartości
AmonBeats

Głośniki

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Mam do was prośbę. Moglibyście polecić mi jakieś dobre głośniki 5+1, albo mniej a z większą mocą. Do tej pory miałem Creative Inspire P580 5.1 i byłem z nich bardzo zadowolony. Potrzebuję czegoś z tą samą mocą, bądź mogą mieć więcej W. Nie mam nic przeciwko. Cena do 800 zł. Pisać propozycje w komentarzach. Dzięki z góry.;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć!

Wybór prosty, albo używane Logitech 5500, ew Genius HF6000 :) Pewnie znajdzie się coś jeszcze, ale Geniusy sam używam i polecić mogę, mają kilka niedoróbek z sterowaniem ale poza tym dźwięk bardzo ok :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie sporo osób na forach mi poleca Logitechy, ale czym one się wyróżniają? Co z pozostałymi markami / Np Creative? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Creative nie ma odpowiednika tego modelu w ofercie, a jeśli zależy Ci na mocy, i przy okazji jakości to jednak 25cm sub zrobi swoje w niskim paśmie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość laurenth

Ze swojej storny mogę polecić Logitechy Z5500 gdyż są po prostu najlepsze w swojej klasie cenowej. Używam ich od ponad 3 lat i nie zamienię na żadne inne. Jakość dzwięku, moc - plusy, minus - padają centralne jednostki od sterowania (przypadłość wersji z nieodpinanymi kablami).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli masz wybór albo Z5500, ale pewnie używki w Twoim budżecie a i tak na styk starczy kasy, albo HF6000 które używam i moge śmiało polecić, zmiatają wszystko do półki Z5500 lub nowej wersji bodajże Z906, 20cm wooferek w drewnie też ładnie kosi nawet w moim prawie 25m kw salonie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

laurent możesz mi dokładniej wytłumaczyć dokładniej ocb (minus - padają centralne jednostki od sterowania (przypadłość wersji z nieodpinanymi kablami) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie logi odpadaja moze i maja ten miesisty bas ale te satelity w plastikach z paru centymerowymi syczkami efekt basu i popiskiwania mnie by nie przekonywal .Celuj w te geniusy wygladaja sensowniej od tych logitechow. Za te 8 stowek mozesz kupic jakis uzywany zestaw 5.0 z ampli oczywiscie sprzet niskich lotow ale i tak pozamiata te zestawy 'komputerowe' wymienione

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi