Skocz do zawartości
Matus01

Sprzęcik dla amatora

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, siema, mam takie pytanko jaki sprzecik dla amatora wybrać który ogarnia dość dużo ale chciałby się nauczyć dobrze grać. :)

Wiem że do nauki gry lepiej wybrać konsole (nie kontroler) i teraz jest taka sprawa co kupić? gdzieś do 800 zł. Myślałem nad Numark NDX 200 i mikserem iM1 a w przyszłości zmienić na coś lepszego. :) Ale może jest coś lepszego albo nie polecacie tego? Jak myślicie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sofin, zobacz na budżet, wątpię aby wyrobił się w 800zł. Ale fakt, można by poszukać lepszego mikserka, oczywiście używanego :smile:

Może RMX20/30? Ew jakiś wyższy numark...bo odnośnie np VMX300 są różne opinie, ja miałem przez 2 lata i jedynie potki wyczyściłem i śmiga dalej kolejne już prawie 2 lata u turnbalisty jakiegoś amatorskiego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, mikser wiem mniej więcej jaki... Tylko teraz sprawa playerków :) Tak ja pisałem myślałem nad NDX 200 (używane) z mikserem iM1 pograć chwilę na nim i później kupić inny jeden z wyżej wymienionych, więc co myślicie o NDX 200 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NDX'y, to na plytach zbankrutujesz bo potrzebujesz muzykę w formacie .wav a nie .mp3 ;) 

Szukaj jakis tanich cdj100 albo moze denony dns1000, jakas okazja pewnie by sie znalazla :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dns1000 dość mi się podoba i wygląda na całkiem przyzwoitą konsolę, tylko że nigdzie nie widzę wejścia USB xD 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

miałem dns1000 i oczywiście polecam ;) nagrywaj na płyty, laser nie tnie itp :) usb to nie wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ej czekaj, bo trochę Cię nie rozumiem xD Wyżej pisałeś że na płytach zbankrutuje :P Czyli to chodzi o to że na NDX tylko odtwarza w formacie .wav? A na dns1000 już mp3? :) I co to za różnica że tak spytam? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak, ndx 200 odtwarza w .wav a nie mp3. a DNS1000 juz w mp3 :) 

roznica taka ze mp3 mniej zajmuje, a w wav masz jeden utwor co ma 80 mb albo wiecej :) to oblicz sobie ile wejdzie na plyte cd utworow mp3 a ile wav :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Noo.... Jest różnica :D A jeszcze do tego pewnie trzeba by było konwertować na .wav :P Dzięki za radę. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi