Skocz do zawartości
lukassmall

Jaki setup za 3 - 4 tys. do zabawy??

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to myślałem nad kontrolerem ddj-sx2 ale może ktoś zaproponuje ciekawszego, typu mikser z 4-ema kanałami, cd-ki i kontrolerem np. ddj-sp1 czy launchpad?? Nad słuchawkami i micro się nie zastanawiałem zbytnio ale myślę, że coś do 4 stów starczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chcesz tylko "do zabawy" to wiadoma sprawa, że kontroler będzie najrozsądniejszym wyborem (jaki nie mam pojęcia, ponieważ jedyny sprzęt tego typu, z którym miałem styczność 3 lata temu to Numark MixTrack PRO a wiadoma sprawa, że nie chcę oceniać ani polecać czegoś czego nawet nie dotykałem, nie wspominając już o grze)...

Z drugiej strony jeśli chcesz nauczyć się podstaw gry na prawdziwej konsoli zdecydowanie polecam mój obecny sprzęt - Pioneer XDJ-R1. Cenowo jest właśnie w granicy 3-4 tysięcy. Atutem sprzętu jest "mało bajerów których nigdy nie  użyjesz". Cała konsola w jednym pudełeczku - możliwość gry z CD, pendrive jak i podłączenia pod soft oraz iPod (chociaż to moim zdaniem jest bez sensu, bo jak ktoś chce grać z VDJa czy innego programu to niech nie przepłaca i kupi sobie kontroler). 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do 3-4 tyś spokojnie można już dobrać setup :smile:

Ja bym polecał kupić CDJ 400 i dobrać do tego jakiś mikser ;)

Do 4 tyś z tymi playerami dostaniesz RMX 40 , DDM 4000 czy DJM 400/600 :smile:

Posiadam od jakiegoś czasu CDJ 400 i oprócz brzydkiego designu nie mam do nich żadnych zastrzeżeń :smile:

@ Jak wiesz, że nie będziesz startował do grania w klubie a będziesz grał tylko i wyłącznie w domu weź kontroler Pionka i będzie dobrze :)

Edytowane przez Siwy07

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi