Skocz do zawartości
Gabrych

Sennheiser HD 205 II

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Zastanawiam się nad kupnem słuchawek Sennheiser HD 205 II, gdyż moje dotychczasowe Superlux HD 681 podczas grania imprez dość słabo wygłuszają otoczenie i jedynym wyjściem jest max VOL żeby coś posłuchać co na 8-10h grania jest bardzo męczące. Moje podstawowe pytanie: czy warto kupić nowe Sennheiser HD 205 II za 130zł, czy dołożyć jeszcze 150zł i kupić Sennheiser HD 215 II. Prosiłbym o opinie na temat tych słuchawek i porównanie modeli 205 i 215 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadam model HD 215. Szczerze mówiąc używam go tylko i wyłącznie do odsłuchu komputerowego, ponieważ do grania mam słuchawki "z wyższej półki" (inna w ogóle firma, więc nie ma co porównywać)...

Co mogę powiedzieć ? 3 lub nawet już 4 lata i nadal działają. Dźwięk dobry i czysty a uszy od odsłuchu nie bolą.

W klubie nie mam pojęcia jakby grały, jednakże w domu stojąc przy kolumnach normalnie dźwięk przez słuchawki się przebija (może jest to wina głównie zdartych gąbek, nie wiem) - tutaj potrzebna jest opinia kogoś kto grał na imprezie w tych słuchawkach.

"Sennheiser HD 215 II" za 150 złoty ? Jak te słuchafony chodzą po minimum 350. Nie pomyliłeś modeli przez przypadek ??

Porównywać modelu "HD 215" z "HD 205" nie będę, ponieważ z tym drugim styczności nie maiłem a ciężko jest oceniać sprzęt parząc na parametry wypisane na stronie czy kartce, wiadomo o co chodzi.

Mimo wszystko - a może zamiast ryzykować i kupować "senki" warto wydać te pieniążki na słuchawki firmy "AKG". Wiele osób z nich korzysta i gra w klubach wystawiając później godne opinie. Miałem je na uszach parę razy, ale to kwestia gustu - mi nie przypadły, ponieważ ja musze mieć całe ucho w słuchawce (tak jak w moich kochanych Technicsach) jednakże może akurat Tobie się spodobają. Zobacz, poczytaj, porównaj - pytanie zawsze możesz napisać na naszym radiowym forum :V:

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Sennheiser HD 215 II" za 150 złoty ? Jak te słuchafony chodzą po minimum 350. Nie pomyliłeś modeli przez przypadek ??

Napisałem HD 215 II za cenę HD 205+150zł, czyli ok 280/300 ;) Ok, spieszyć się z zakupem nie będę więc poczekam na inne opinie :) Jaki model AKG polecasz? Przedział kwotowy 200-300zł. Na razie jestem na etapie zbierania informacji i oczywiście chętnie poczytam opinie o różnych słuchawkach, głównie zależy mi na wygłuszeniu bo po ostatniej 9h imprezie myślałem, że przepowiednia mojej kochanej babci się urzeczywistni ("Wnuczuś nie słuchaj tak głośno muzyki na tych słuchawkach bo to można ogłuchnąć do jasnej anielki") :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisz jakich potrzebujesz sluchawek na forum mp3store tam ci lepiej doradza.Tak od siebie dodam zebys nie patrzyl na te senki w tej kwocie co podales polece ci CAL-E ewentualnie Panasonic hft 600 obie dobrze tlumia otoczenie a jakosc dzwieku to juz inna liga:-)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisz jakich potrzebujesz sluchawek na forum mp3store tam ci lepiej doradza.Tak od siebie dodam zebys nie patrzyl na te senki w tej kwocie co podales polece ci CAL-E ewentualnie Panasonic hft 600 obie dobrze tlumia otoczenie a jakosc dzwieku to juz inna liga:-)

Czyli Senki HD215 II to nie byłby dobry wybór? HD205 odpadają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tego juz Tobie nie napisze czy bylby dobry wybor mialem okazje je odsluchiwac i mnie srednio pasowal maja jasna barwe i mnie np brakowalo bassu ale co osoba to inny sluch wiec moze akurat tobie bedzie sie w nich dobrze sluchalo .Na twoim miejscu probowalbym wybrac sie do jakiejs sieci typu RTV ,MM ,Saturn i je poprostu odsluchal naprzemian z innymi:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mp3Store bardzo pomocne i nawet doszło do transakcji z jednym z użytkowników. Wybór padł na SoundMAGIC HP100 za pół ceny (320zł) :) Za pomoc oczywiście daje pozytywa ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi