Skocz do zawartości
SweetDream

Zakup - Sprzet DJ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Stworzylem ten temat z zapytaniem o wasze doswiadczenie jaki sprzet (konsole/te/kontroler) polecacie, wady, zalety. Interesuja mnie oferty do max 600zl(najlepiej nowy sprzet nie uzywany, jezeli posiadacie uzywanie to podzielcie sie w temacie, oczywiscie licze na rozsadna cene).

Zainteresowaly mnie dwie oferty;

1. http://www.musicexpress.pl/pl/product/8647,pioneer-ddj-sx-konroler-case

2. http://www.ceneo.pl/19761924#tab=reviews_scroll

Wlasnie chcialbym zakupic swoj pierwszy sprzet do mixowania utworow, nagrywania setow itp. tylko nie za bardzo wiem jakie opcje powinny byc w takim sprzetcie, nie chcialbym kupowac pierwszego lepszego ktory wyglada klasycznie niczym skin w VDJ z opcjami takimi tylko jak; gain,medium,low,high (chodzi mi o pokretla, tak jakbych jakis brakowalo),wydaje mi sie, ze czegos jeszcze brakuje a moze sie myle, chcialbym sie po prostu upewnic, ze nie wydam pieniedzy w bloto a jakiejs opcji zabraknie.

Jestem otwarty na wasze propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten link co podałeś to cena za case do DDJ-SX, taki kontroler to wydatek ok 3000zł :)

W tej cenie to raczej coś z Numark albo Reloopa...

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki za oswiecenie mnie. Cos bylo nie tak kiedy zobaczylem "Pioneera" za taka cene az slina mi poleciala na ta oferte ale tak to jest jak sie nie dokladnie przeglada oferty.  Jednak realne ceny sa naprawde wysokie, jak wspomniales w komentarzu to mozna tylko pomarzyc o takim sprzecie :sad1:

Moze ktos z uzytkownikow posiada na sprzedaz uzywany sprzet do 600zl max? Jezeli tak prosilbym o screeny i krotki opis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam jakiś czas używałem Reloop Beatmix i był spoko, wiadomo to nie to samo co duży kontroler lub playery ale dość miły kontroler :) 

Bo Numark N4 do 600 ciężko będziesz miał znaleźć używanego, chociaż może...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, 

Odswiezam.. teraz jestem zainteresowany jednym sprzetem, a dokladnie - "Pioneer DDJ-SR Digital Mix Sound With Card"

kosztuje on 650euro, czyli w moim przeliczeniu wyszlo 2.9tys (w zaaokregleniu 3tys).  ~*Prawdopodobnie dostane 10% znizki*~

To jest link do oferty ktora jestem zainteresowany (oczywiscie nowy) - http://www.amazon.de/gp/product/B00F9W54O6/sr=1-4/qid=1454002419/ref=olp_product_details?ie=UTF8&me=&qid=1454002419&sr=1-4

Chcialbym sie dowiedziec czy czasem nie widzieliscie na innych portalach nizszych cen, portali jest mnostwo wiec licze na Wasza pomoc. :smile:

Edit. Link dodany.

Edytowane przez SweetDream

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi