Skocz do zawartości
MarekFM

Raz, dwa, trzy. Dzień dobry wszystkim!

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem świeżym mięskiem na Głównym, który będzie prowadził cykliczną audycje PartyFON- telefoniczne wariacje w każdy piątek i sobotę między 19:OO a 2O:OO. Mało? Nie ma sprawy, będzie więcej! Do usłyszenia również w Partyliście którą będę prowadził na przemian z Solaxem. Będę też się starał kręcić dobre i złe filmy, ale głównie dobre.  :ok: 

Nietypowe przybijanie piątek z nieznajomymi [eksperyment społeczny] [PLAY] https://www.youtube.com/watch?v=lrGHsIpan1Y

Do usłyszenia już od 1 listopada o 19.  :papa:

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaski :P Mam nadzieję że polubisz Nas tak jak My Ciebie xD Mega kopa z pierdyknięciem muzycznym życzę i do usłyszenia na audycjach :papa:

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mariuq22

Cześć tutaj Tobie! :D jak niedziela mija? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wut? "PartyFON- telefoniczne wariacje" o co tu chodzi, bedzie polifonia puszczana czy co?? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wut? "PartyFON- telefoniczne wariacje" o co tu chodzi, bedzie polifonia puszczana czy co?? :lol:

Chodzi o to, że możesz pojawić się na antenie na Kanale Głównym wysyłając swój numer telefonu lub zrobić komuś bliskiemu niespodziankę, wysyłając jego numer z imieniem i nazwą miejscowości. Możesz też "wykorzystać" mnie do zaśpiewania komuś STO LAT,do przekazanie jakieś informacji lub innej pozytywnej cudawianki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi o to, że możesz pojawić się na antenie na Kanale Głównym wysyłając swój numer telefonu lub zrobić komuś bliskiemu niespodziankę, wysyłając jego numer z imieniem i nazwą miejscowości. Możesz też "wykorzystać" mnie do zaśpiewania komuś STO LAT,do przekazanie jakieś informacji lub innej pozytywnej cudawianki. 

Lel nie czaje, chyba bede musiał włączyć RP :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi