Skocz do zawartości
Gość Malzah

Osobny kontroler do hot cue.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie, przychodzi kiedyś taki etap w życiu dja kiedy to ma ochotę rozbudować swoją konsolę i tworzyć bardziej kreatywne mixy. Taki czas właśnie nastał dla mnie. Sprzedałem swoją kultową konsolę 2x cdj 800 + djm 600 i teraz chcę przesiąść się na 2x cdj400 + denon dn-x1500 lub 2x cdj 850 i tutaj z mikserem będzie słabiej zobaczymy jak budżet pozwoli jednak chciałbym także aby w tym setupie znalazła się właśnie tytułowa maszynka do hot cue. Wiadomo wpleciony vocal do dropu przy zabawie punktami do hot cue sprawia wiele radości a miks jest dużo bogatszy. Dodam że gdy zaczynałem przygodę z Djką zawsze byłem uwiązany do komputera dopiero po kupnie konsolety poczułem to coś dlatego też nie chcę żadnych kontrolerów z Padami (zastanawiałem się też nad tymi nowymi pioneerami) i jedyny który przykuł moją uwagę to XDJ RX tzw. All in one kontroler który może być obsługiwany bez komputera jak konsoleta, taki "mini" nexus jednak brakuje mi w nim 2 dodatkowych kanałów i posiada 4 pady, równie dobrze mogę zainwestować w playery od pioneera z tego co pamiętam cdj 2000 mają zamiast loopów 3 punkty hot cue po lewej stronie (trochę mało oczekuję więcej) moją uwagę przykuł Native Instruments kontrol x1 ale z tego co wyczytałem będę uzależniony od komputera a tego chciałbym uniknąć. Jest jakaś alternatywa tej że maszynki ? Macie może jakieś pomysły ? Budżet jaki mogę na to przeznaczyć to +/-1000zł Myślę że pytanie oraz oczekiwania od sprzętu opisałem dość jasno, liczę na waszą pomoc forumowicze :)

Pozdrawiam !