Skocz do zawartości
Arturo22

Konsola czy Kontroler ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie do was ,ponieważ sam nie potrafię się zdecydować co zakupić kontroler czy mixer i playery . Cena jaką mogę przeznaczyć na zakup to około 1500 zł ,sprzęt ten będzie mi potrzebny pod granie na imprezach okolicznościowych ,miałem kontroler tylko z nie wysokiej półki tzn Numark mixtrack pro 2 ,czekam na jakieś propozycję oraz linki :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę mały budżet... Szczególnie, że chcesz grać imprezy okolicznościowe.. Konsoli w tym przedziale cenowym bym Ci nie polecał bo po pierwsze będzie to stary sprzęt a po drugie nie praktyczny..

No ale może gdybyś dołożył parę zł to udałoby Ci się kupić zestaw :

- 2x NDX 400 i jakiś mikser Numarka/Reloopa

- 2x Pioneer CDJ 200 które czytają płyty mp3 :) i jak wyżej jakiś tani mikser.. :) Reloopa RMX 30 polecam.

A z takich lepszych kontrolerów to nie bardzo się orientuje ale może dodać parę groszy i kupić DDJ T1 lub DDJ SR :)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tej cenie to raczej kontroler bym polecił. Na cd-kach i mixerze lepiej się gra bo według mnie więcej się można nauczyć i wyrobić sobie jakby to powiedzieć takie "wyczucie" no i osłuchasz się i będzie Ci łatwiej na każdym innym sprzęcie zagrać :) Na kontrolerze natomiast wszystko masz podane jak na tacy i wszystko widzisz na ekranie laptopa i żeby zmixować 2 kawałki w sumie nawet słuchawek na uszy nie potrzeba zakładać :D Z tym że w tej cenie ciężko będzie wyrwać jakieś ciekawe i w bardzo dobrym stanie cd-ki z mixerem bo w grę wchodzi sprzęt używany, a wiadomo jak to z używkami różnie bywa. No chyba że masz możliwość zakupić po znajomości od kogoś sprawdzony sprzęt w takiej cenie. Z kontrolerów to Numark N4 bym polecił, nówka będzie 1500-1600 kosztowała. Jest 4 kanałowy i w przyszłości możesz dodatkowo cd-ki pod niego podpiąć :) Ewentualnie jakiegoś mniej rozbudowanego Pioneera DDJ-SB wyrwiesz w troche niższej cenie. Ja osobiście mam Pioneer XDJ-R1 czyli połączenie CD-ków i mixera i kontrolera ale z opcji kontrolera nie korzystam  i cisne z Pendrive i CD :) Tyle że to już sporo droższa zabawka...

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi