Skocz do zawartości
Aether Globe

Witam witam forumowiczów RP

Rekomendowane odpowiedzi

Pragnę przywitać wszystkich co tu zaglądną i kilka innych osób też ;)

Z tej strony Patryk, wraz z kumplem Mateuszem prowadzimy audycje gatunku muzyki trance i jego podgatunków. Myślę, że sam przedstawię bo we dwóch mówi się ciężko ;d

Jesteśmy ze Szczecina a dokładnie obok z Polic, tam gdzie zakłady nawozów trują nam zad.

Przedstawiam wam Aether Globe. Gramy pod tą nazwą rok. Wcześniejsze doświadczenia z radiami internetowymi występują i myślę, że się przydadzą. Trance'u słuchamy od małego, gdy armin dopiero kończył studia :D

A o to nasza strona na, której zaśmiecimy wam tablice nowościami świata muzyki i informacjami na temat audycji na tym radiu

https://www.facebook.com/aetherglobe/

Mi bije wiek umożliwiający picie alkoholu legalnie w Amerycę, zaś Matiemu nie wiele brakuje, także dla niego sok

Gramy podgatunki trance, czyli: vocal, uplifting, psy, progressive, classic, tech

Najbardziej lubimy grać energicznie, ale lubimy sentymentalnie wspominać klasyki muzyki elektronicznej, z której wielu producentów dzisiejszych czerpie inspiracje.

Cieszymy się, że możemy grać tutaj na tym radiu. Już za parę dni usłyszycie nas na kanale trance, do zobaczenia!

''Give trance a chance'' ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witamy w ekipie, życzę wysokich lotów! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi