Skocz do zawartości
Zawias

Jaki mikser wybrać do 1000zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ziomeczki i ziomeczkowie.

Zakładam nowy wątek bo te które znalazłem nie wyczerpały wystarczająco tematu i nie zaspokoiły mojej ciekawości.. ; p

Mianowicie, chce kupić mikser za około 1000 zł, bardziej mniej niż więcej, chyba że ktoś to dobrze uargumentuje : )

Dotychczas grywałem sobie w domku na VDJ i teraz też bym tak chciał dopóki nie skomponuje całego seta, będę grał raczej w domu dla własnej zajawki... mikser chce podłączyć do lapka. Muzyka jaką gram dotychczas to dnb. 

Największy problem mam taki czy wybrać mikser z usb czy bez, czy ma to też być kontroler midi czy nie...

chciałbym mieć odsłuch, możliwość sterowania faderami i tymi wszystkimi pokętełkami jakie są w virtualnym mikerze :P nie wiem też za bardzo czy 3 czy 2 kanały, jak uważacie?

Myślałem o firmach typu Reloop, Numark, Denon chyba że macie lepsze propozycje?

Zastanawiałem się nad paroma modelami, natomiast nie da się ich porównać bo każdy rożni się od poprzedniego...

Mój faworyt: Reloop IQ2 MIDI (bo ma prawie wszystko, jest ładny i wydaje mi sie że długo bedzie mnie zaskakiwał)

jeśli chodzi o 3 kanały: Reloop RMX-33i  albo Reloop RMX 30 BlackFire lub Numark M4 Black

pomóżcie coś wybrać bo sam nie ogarne..

i co to wgl znaczy że mikser ma krzywe cięcia linefaderów....?

Opcji jest mnóstwo, zależy wszystko od tego na co chcemy się nastawić.

Korzystałem na początku z bardzo dobrego, wygodnego i fajnie rozbudowanego mixera Numark DXM 06 - nie jest zbyt duży, ma sporo możliwości i jest całkiem duzy support od producenta.

Jeżeli jesteś natomiast bardziej zainteresowany większym mixerem to bez żadnych dodatkowych komentarzy pomyśl o tym Panu - DJM 600 - legendarny produkt, którego naprawdę cięzko zniszczyć, a przy nim można się nauczyć zupełnie wszystkiego :)